Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation
 

Camera auto DVR interior-exterior

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
ghita_49

ghita_49

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 479
  • Înscris: 21.08.2007
Mi-ar trebui o camera auto DVR interior-exterior care sa aiba GPS incorporat,bine ar fi daca ar permite card >32 GB si Loop Recording.Eu vreau sa o fac cadou la cineva.Poate dvs.aveti careva practica in folosirea unei asemenea camere.Pana la 700 lei am disponibil.Va multumesc.
Eu am(de cca 1 an)o camera auto DVR Mio MiVue798 pt.exterior,accepta card pana la 128 GB,sunt foarte multumit de ea.

#2
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,365
  • Înscris: 30.08.2006
https://viofo.ro/cam...Viofo-A119-Mini

#3
bonygy

bonygy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,790
  • Înscris: 08.02.2007
Explica, te rog, ce intelegi tu prin "camera auto DVR interior-exterior"

#4
JAWS

JAWS

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 812
  • Înscris: 22.03.2005
Probabil DVR care vine cu 2 camere, una care filmeaza drumul si alta care filmeaza soferul. :)

#5
A10

A10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,048
  • Înscris: 19.12.2012
Eventual un kit cu o camera dubla si una simpla. in total 3 obiective. Fata, spate si interior.

#6
Pekiasan

Pekiasan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,553
  • Înscris: 16.12.2011
https://viofo.ro/cam...o/Zenfox-T3-Duo

#7
diavolultasmanian

diavolultasmanian

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 04.08.2022

 ghita_49, on 11 august 2022 - 23:56, said:

Mi-ar trebui o camera auto DVR interior-exterior care sa aiba GPS incorporat,bine ar fi daca ar permite card >32 GB si Loop Recording.Eu vreau sa o fac cadou la cineva.Poate dvs.aveti careva practica in folosirea unei asemenea camere.Pana la 700 lei am disponibil.Va multumesc.
Eu am(de cca 1 an)o camera auto DVR Mio MiVue798 pt.exterior,accepta card pana la 128 GB,sunt foarte multumit de ea.
Ar fi bine să revii cu explicații mai clare. Dacă tu crezi că există cameră care să te protejeze și împotriva spargerilor mașinii, te înșeli amarnic... CAmera video, e bună doar în caz de accident. Dacă mașină e echipată cu cameră față/spate, e ok.

#8
ghita_49

ghita_49

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 479
  • Înscris: 21.08.2007
1.Eu camera video(cred ca asta va fi:Zenfox T3 DUO - Cameră auto DVR Quad HD Duală - faţă şi interior - cu senzori de imagine SONY)vreau sa o fac cadou la cineva.
2.Eu am pe un autoturism Oglinda retrovizoare STAR Z70, 4G, IPS 12inch, MTK6753 QuadCore, 2GB RAM, 32GB ROM, Android 8.1, GPS, ADAS, Wifi, Bluetooth.Are camera permamanenta in mers fata si spate.In stationare inregistreaza ambele camere orice miscare a caroseriei+voce.Asta nu inseamna ca daca cineva vrea sa sparga masina nu o va sparge?Ba o sa_si ia si oglinda ca amintire.
2.Mai am o camera auto DVR Mio MiVue798 care nu-i rea,dar nici nu stie ca si camera pe care vreau sa o cumpar cadou.
In concluzie,camera nu-i pt. hoti.Te ajuta in caz de accident,ba chiar si martor la oprirea prin exces de zel a"dinamovistilor",cam toate inregistreaza si audio.

#9
undesignus

undesignus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,504
  • Înscris: 28.06.2006

 ghita_49, on 12 august 2022 - 20:26, said:

1.Eu camera video(cred ca asta va fi:Zenfox T3 DUO - Cameră auto DVR Quad HD Duală - faţă şi interior - cu senzori de imagine SONY)vreau sa o fac cadou la cineva.

O are cineva pe masina?
Am citit ca este "bulky", adica cam mare.
Mai ma intereseaza si impresii despre camera, daca o are cineva.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate