Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 

One plus 9 Pro sau Realme GT2 Pro

- - - - -
  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#37
kiario

kiario

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,531
  • Înscris: 19.08.2012
Nu pot să fac că o să sară în capul meu cei cu telefoane mult mai scumpe, cred că bănuiești de ce ?
Atât pot să spun și doar pentru cameră aș da din nou 4000 lei pe el, restul este bonus.

#38
thedude00009

thedude00009

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 24.07.2022

View Postkiario, on 25 septembrie 2022 - 16:42, said:

Nu pot să fac că o să sară în capul meu cei cu telefoane mult mai scumpe, cred că bănuiești de ce ?
Atât pot să spun și doar pentru cameră aș da din nou 4000 lei pe el, restul este bonus.

Pune niste poze atunci .

#39
Tidel_wave

Tidel_wave

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 833
  • Înscris: 17.10.2019

View Postkiario, on 24 septembrie 2022 - 17:02, said:

Il am de vreo 3 zile.
Sa-l stapanesti sanatos, sa ne scrii un review.

#40
kiario

kiario

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,531
  • Înscris: 19.08.2012
Multumesc.
Am uploadat aici poze atat la rezolutie 12,6 mpx cat si la 200 mpx si portret si macro, vedeti si voi EXIF-ul lor, sunt si vreo doua filmulete.
Ps. am prins o zi fara soare si toate pozele sunt la ISO mai mare, dar e mai bine sa va faceti o idee ce si cum.

#41
Tidel_wave

Tidel_wave

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 833
  • Înscris: 17.10.2019

View Postkiario, on 26 septembrie 2022 - 16:15, said:

Multumesc.
Am uploadat aici poze atat la rezolutie 12,6 mpx cat si la 200 mpx si portret si macro, vedeti si voi EXIF-ul lor, sunt si vreo doua filmulete.
Ps. am prins o zi fara soare si toate pozele sunt la ISO mai mare, dar e mai bine sa va faceti o idee ce si cum.
camera ai folosit-o pe "auto" sau manual ?

#42
kiario

kiario

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,531
  • Înscris: 19.08.2012
Numai auto.

#43
thedude00009

thedude00009

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 24.07.2022

View Postkiario, on 26 septembrie 2022 - 16:15, said:

Multumesc.
Am uploadat aici poze atat la rezolutie 12,6 mpx cat si la 200 mpx si portret si macro, vedeti si voi EXIF-ul lor, sunt si vreo doua filmulete.
Ps. am prins o zi fara soare si toate pozele sunt la ISO mai mare, dar e mai bine sa va faceti o idee ce si cum.

Arată bine pozele , sa îl stăpânești sănătos . Eu unul mai aștept până mai ies mai multe review-uri ,nu mi-a plăcut niciodată să cumpăr ceva de abia ieșit pe piata .  Dar dacă tu ești mulțumit de el e tot ce contează .

#44
Andrei4948

Andrei4948

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 297
  • Înscris: 20.12.2021
@kiario Sa-l stapanesti sanatos. Chiar asteptam pe cineva ca tine sa vina cu un feedback la telefonul asta :). Imi poti spune te rog cum se comporta in viata de zi cu zi la fluiditate sistem, baterie, semnal, poze? Mersi

#45
Andrei4948

Andrei4948

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 297
  • Înscris: 20.12.2021
M-am uitat la pozele tale, chiar am ramas surprins. Pozele contin multe detalii dar stabilizarea optica nu pare excelenta. Sunt fan motorola dar nu prea am curajul sa trec in tabara lor pentru ca nu au obiectiv tele macar 5x optic.

#46
kiario

kiario

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,531
  • Înscris: 19.08.2012
Sincer până acum nu i-am găsit niciun minus, bateria ține foarte bine, peste 8 ore ecran și încă mai aveam 20%.
Semnal excelent, se aude curat și clar, mă tot gândesc dar chiar nu-i găsesc ceva de rău.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate