Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Cum schimb anvelopele - prima data

ITP in alta tara

BMW AFR
 Iesire cu familia pe 2 decembrie....

Defecțiune servodirectie ATV

Marcaje sau pancarda?

Recuperare numar telefon de pe sm...
 Ce veti gati de sarbatori?

”The Girl from Oslo” ...

Probleme multiple sau problema un...

Ati manca asa ceva?!
 vesnica tencuiala decorativa

Erori la tastare pe telefon mobil

Intrebare: de ce era mai bine pe ...

Vase adecvate pentru..plita cu in...

A spus "DA"

* * - - - 6 votes
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

Ev_eee

Ev_eee

Member

• Grup: Members
Un fost iubit de al meu se logodește la fiecare doi ani cu câte una. Mă amuz de fiecare dată! :lol: Și cu toate astea, tot mi a scris să ne vedem, să ne amintim de vremurile nebune dintre noi.

Bărbații...

t4c4ct4c4ct4c4c

t4c4ct4c4ct4c4c

Junior Member

• Grup: Junior Members
Inițiator, iai-o înainte și pune tu o poză cu tine deja căsătorit, nu cerut în căsătorie.
Te va invidia că ai fost mai rapid decât ea.

Punter

Punter

Member

• Grup: Members
eu ma bucur cand zic da, ma uit la cel ales, evident ca il consider mai ciumpalac..si astfel imi e clar ca nu mergea cu mine daca se poate intelege cu ala, ca eu sunt superior si am nevoie de mai mult.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate