Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Noul Suzuki Swift 2024

Parere ac sh

Dividende - Cat am de plata la st...

Teren de vanzare. O agentie imobi...
 Alegere tableta

Cine poate lamuri extra-judiciar ...

Cum se numeste boala de piele ?

Pompa submersibila pe 12 v
 M-am saturat de cei care distrug ...

telefon fix cu cartela SIM plus e...

Comercianti (inclusiv PFA) obliga...

Recomandare cazare tranzit, 1 noa...
 Inchidere stalpi in placa de la u...

Acceleratie sacadata Vespa 300ccm

Microfon pentru un Sony A6100?

Chiar asa de prosti sunt englezi?

Cum conectez simultan 2 AirPods Pro la un telefon/tableta Apple?

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

adip1962

adip1962

Senior Member

• Grup: Senior Members
Salut,
Am o problema cu conectarea a 2 perechi de AirPods la Ipad 10.2 (gen. 9) sau la iPhone 11.
De conectat le-am conectat, dat de auzit... nu merge! Ori o pereche, ori cealalta! Nu amandoua si asta e tare ciudat.
Ori noi ne-am luat castile sa putem auzi impreuna ce ruleaza pe un device fara sa deranjam pe ceilalti.
Exista cumva vreun software prin care putem share-ui semnalul audio? Ca si setare nu am gasit nimic in sensul asta. Am gasit o posibilitate de partajare temporara, dar... nu a functionat.
Multumesc.
PS. Evident cele 2 perechi de casti sunt inregistrate pe telefoane diferite, avand alte Apple ID. Ipad-ul este inregistrat pe unul din aceste ID-uri.

Edited by adip1962, 01 August 2022 - 11:21.

AlexEn

AlexEn

Spoiled brat

• Grup: Moderators
https://www.headphon...s-to-one-phone/

waterman

waterman

Guru Member

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/0SazKqzYHbY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

adip1962

adip1962

Senior Member

Multumesc.
Intre timp am rezolvat-o. Ba nu apasam putonul din spate bine... ba nu asteptam conectarea... si uite asa nu a mers de cateva ori si am apelat la voi.
Rog un moderator sa inchida sau sa stearga subiectul.
Multumesc

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate