Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Puls marit

* - - - - 3 votes
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#37
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,853
  • Înscris: 06.10.2008

View PostMaddow1, on 30 iulie 2022 - 21:28, said:


Mie Fury, C4 Extreme sau altele mai comerciale nu îmi mai dădeau niciun fel de energie, asta e motivul pt care am zis sa trec la ceva mai puternic.


Eu cand am luat Fury, acum recent 3luni maxim, am inceput sa fac cate 6 antrenamente/saptamana de la 3 maxim 4, ceea ce nu faceam nici cand aveam 20 de ani, darmite acum la peste 40.  Intradevar, aceste produse comerciale de fapt nu prea iti dau energie, e mai mult pe partea de psihic si focus. Te face sa tragi ca "disperatul" dar e doar , un fel de concurs contra-cronometru, ca altfel nu pot sa zic. Performante crescute nu prea sunt, doar o "graba" si o dorinta de a trage si mai mult si mai mult si mai repede. Nu simteam nevoia sa fac pauza mai mare de 30s-60s, eu care faceam pauze de 3min intre serii.

#38
Maddow1

Maddow1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 300
  • Înscris: 05.04.2012
depinde de toleranță. După ce am luat pauza de sala 1 an și ceva, când m am reapucat luam Pre Kaged... ce vorbești asa senzație ce aveam, îmi venea sa trag de toate aparatele din sala și băgam numai super seturi. Apoi, a apărut toleranta și nu mai simțeam nimic. I-am mai zis unui prieten de el și tot așa.. o luase razna:)) el nefiind utilizator de pre workout. Ideea e ca fără un booster nu mai merge la mine, nu am absolut niciun chef de tras. O sa iau oricum o pauza prin septembrie de o săptămână și mi-am propus sa nu mai consum cafea perioada aia.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate