Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

Caut o manea veche și nu o găsesc

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#19
kopac

kopac

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,325
  • Înscris: 31.07.2017
sa fi fost asta?

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/b_WGk5jOHLo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#20
dacibesti

dacibesti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,568
  • Înscris: 01.02.2007
Sa mute cineva topicul la "Fun"!

#21
stalker2142

stalker2142

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,697
  • Înscris: 29.10.2017
Abracadabra :))
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/hEAugDVDouY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#22
lely

lely

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 936
  • Înscris: 03.02.2010
Pe vremuri, când căutai o melodie, de obicei era asta.

#23
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008

View Postdacibesti, on 21 iulie 2022 - 14:50, said:

Sa mute cineva topicul la "Fun"!
Utilizatorul a scris pe topicul corespunzator Forumul Softpedia>Life & Entertainment>Muzica>Manele & manelisti, unii dintre voi sunteti in plus pe acest subiect si ar trebui sa mergeti pe aria FUN daca sunteti pusi pe mistocareala! nu-l ajutati macar lasati utlizatorul in pace sa-l ajute cine doreste si cine poate sa-l ajute!

Edited by stlk, 21 July 2022 - 19:36.


#24
bleujandarm

bleujandarm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 385
  • Înscris: 02.06.2013

View PostHDS2022, on 21 iulie 2022 - 13:34, said:

sol minor e o nota
adica g minor

Sol minor nu e o nota. E o gama, respectiv o tonalitate.

#25
HDS2022

HDS2022

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 12.03.2022
Nici una nu e nici una
Eu și înainte am mai văzut albume pot spune că am mai căutat da am căutat albume cu Guță și 2004 dar nici atunci nu am văzut nimic nici în 2004 și nici nimic nu știu
Melodia poate avea 3-4-5 minute nu știu
Tot ce știu eu v-am spus era pe cd melodii amestecate erau așa amestecate cu Adrian cu Sorin copilul și guta știți vreun cd sau album nu știu un cd album cu ei 3 Guță Adrian și Sorin pe cd erau așa melodiile pe 1 și 2 Sorin 3-4 Adrian dar nici nu mai știu si pe cd știu sigur sigur că melodia asta cu Guță era pe locul 5 știu și acum când vedeam pe combina locul 5 pe cd am și acum combina dar cd nu daca aveam cd și acum melodia o aveam și nu mai făceam postarea asta!!
Daca puteți să mă ajutați ar fii super daca nu puteți să mă ajutați eu va mulțumesc că măcar ați încercat măcar ați încercat și cu alte linkuri că nici voi nu știți
Melodia că e normal
Va mulțumesc!!❤️❤️

#26
Admiral_Thrawn

Admiral_Thrawn

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 29.06.2022
Ia vezi bre, poate se aprinde vreun beculet...

https://www.discogs....e-Guță?page=1

#27
ionfacatoru

ionfacatoru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 581
  • Înscris: 05.05.2018
#maneaua cu solul de aur

#28
Rockyy

Rockyy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 490
  • Înscris: 24.01.2010

View PostHDS2022, on 21 iulie 2022 - 13:34, said:

sol minor e o nota
adica g minor

Daca aia e o nota, tu ai ramas corigent la muzica! E o tonalitate, sau gama cum se mai spune la scolile mai asa si asa.
Daca era doar o nota, nu ii mai spunea minor sau major.

#29
honeybee

honeybee

    tougher than the rest

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,490
  • Înscris: 21.04.2014
Nu stie nimeni numarul de telefon al lui Guta ? Sa-l intrebe direct pe cantautor, daca isi mai aminteste pe ce melodie il dadea femeia lui cu capul de tobe.

Chiar vreau si eu sa vad! :D

Edited by honeybee, 22 July 2022 - 17:31.


#30
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View PostHDS2022, on 21 iulie 2022 - 20:57, said:

cd melodii amestecate erau așa amestecate cu Adrian cu Sorin copilul și guta știți vreun cd sau album nu știu un cd album cu ei 3 Guță Adrian și Sorin pe cd

Esti in eroare maxima. Nu au cantat impreuna niciodata. Sorin copilul canta pop. Adrian manele, iar guta am impresia ca trance.

#31
HDS2022

HDS2022

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 12.03.2022

View PostMembruAnonim, on 22 iulie 2022 - 20:35, said:



Esti in eroare maxima. Nu au cantat impreuna niciodata. Sorin copilul canta pop. Adrian manele, iar guta am impresia ca trance.
Pe cd erau cu ei 3 pe cd o fii fost făcut așa pe PC cu melodii din alte cd-uri tata când a venit din Italia a luat o combina noua și tot când a venit din Italia a luat și cd-uri și ăia de la care le a luat o fii făcut pe PC cu mai multe melodii așa că era un cd galben adică nu era cd official era galben făcut de casa dar cum făcut de casa pai așa iei melodii și le faci că și cum aș face eu un cd și așa era și cd nu era official făcut de Guță el a luat 3 galbene erau 3 galbene așa de alea de la magazin erau că alea de la magazin și mai avea un cd cu Neluța bucur pai cd cu neluta Bucur ăla avea și poză dar alea nu melodia aia cu Guță poate fii pe oricare nu se știe pe ce e
Și în nota lui g# se spune și g Sharp minor g# g Sharp minor era notă melodiei și am spus tot ce știu altceva nu mai știu

#32
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View PostHDS2022, on 24 iulie 2022 - 11:07, said:


Mai studiaza, esti in eroare. Ti-am spus, nu exista niciun Guta, poate ai vrut sa spui Guetta. Este vorba de David Guetta.

#33
HDS2022

HDS2022

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 12.03.2022

View PostMembruAnonim, on 24 iulie 2022 - 13:02, said:



Mai studiaza, esti in eroare. Ti-am spus, nu exista niciun Guta, poate ai vrut sa spui Guetta. Este vorba de David Guetta.
Cum nu e Nicolae Guță ce e??

#34
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View PostHDS2022, on 24 iulie 2022 - 13:45, said:

Cum nu e Nicolae Guță ce e??

Tu habar nu ai ce asculti? Ai ascultat David Guetta si acum intrebi daca nu cumva era Sorin Guta? Nici nu exista Sorin Guta.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/xaurMcGqZHU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#35
flowrent

flowrent

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,170
  • Înscris: 09.07.2005
Pe principiul " eso es Reebok o es Nike " poate e asta [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/x-42DC1dw8g?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#36
HDS2022

HDS2022

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 12.03.2022

View PostMembruAnonim, on 24 iulie 2022 - 13:50, said:

Tu habar nu ai ce asculti? Ai ascultat David Guetta si acum intrebi daca nu cumva era Sorin Guta? Nici nu exista Sorin Guta.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/xaurMcGqZHU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

stiu cine e david guetta
sorin nicoale si adrian sunt de la noi
guta si adrian au facut albume ei 2
dar si sorin cu nicoale guta au facut albume doar ei 2
eu doar caut o manea frate o manea din Romania
normal ca din Romania
stiu cine e david guetta l-am vazut
dar maneaua aia tot nu dau de ea
aia e
nu dau nu dau
si o las asa
ca nu am ce face
david guetta il stiu
guetta astia ii mai zic david geta il stiu!!

View Postflowrent, on 24 iulie 2022 - 15:19, said:

Pe principiul " eso es Reebok o es Nike " poate e asta [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/x-42DC1dw8g?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

multumesc dar nu e nici asta
in melodia aia guta canta doar el nimeni altcineva
am spus ca pe cd erau mai multe melodii
erau melodii mai multe pe cd cu sorin cu guta nicoale si adrian cred da cred nu mai stiu se poate sa fie
si nicolae guta el canta doar el in melodie avea doar 4-5 min

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate