Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

White Lagoon Beach Resort Kavarna, Varna, Bulgaria

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
vRusu

vRusu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 822
  • Înscris: 25.06.2008
Salut,

As dori impresii si informatii utile de la cei care au fost vara in White Lagoon Beach Resort Kavarna, Varna, Bulgaria.
Va rog, am nevoie de pareri doar de la persoanele care au fost, ideal anul trecut, pe Google m-am informat deja.

Multumesc

#2
nehotarata

nehotarata

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 11.04.2007
Buna,
Eu am fost acum cativa ani, poate s-au mai schimbat lucrurile de atunci. Concluzie: frumusel, dar nu extraordinar. Resort facut pentru nordici. Aspecte pozitive: camera mare, mancare buna, piscine frumoase, sala de sport faina, parcare incapatoare, apropiere de Balcic. Aspecte mai putin placute: in camera prosoapele si cearsafurile nu aveau tocmai culoarea cea mai atractiva, intrarea in mare era plina de pietre, dar nu ca in Ro, Cap Aurora de ex. (aici la WL puteai intra cu rabdare, dar la Cap Aurora am renuntat). Poate primesti si impresii mai recente, le-as citi si eu. :) Vacanta frumoasa!

#3
mdt

mdt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,623
  • Înscris: 12.12.2006
Daca sunt pietre in apa rezolvati problema cu pantofi speciali. (Se gasesc la Decathlon de ex)

#4
vRusu

vRusu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 822
  • Înscris: 25.06.2008

View Postnehotarata, on 11 iulie 2022 - 10:29, said:

Buna,
Eu am fost acum cativa ani,
Multumesc!
Sunt magazine in interiorul complexului? Pentru chestii de genul apa, covrigi, creme de plaja?

#5
nehotarata

nehotarata

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 11.04.2007
Neee, nu erau pietricele, pietrute de dimensiuni decente, aia erau chiar bolovani, genunchi vineti, degeaba am avut papuci.. :)

Da, era un magazin. Poate erau mai multe, dar asta era peste drum de locul unde eram cazati.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate