Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Momentul Aprilie 1964

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...
 Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 

Mazda cx3

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
stalker2142

stalker2142

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,697
  • Înscris: 29.10.2017
inseamna ca e a 3-a echipare attraction + optional de navigatie si culoarea speciala
a fost 18.800+ bonul rabla de noua

#20
ldpe

ldpe

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,578
  • Înscris: 08.03.2017
Vad ca masina nu prea pierde pret in timp , la km parcursi poti spune ca si-a terminat rodajul .
Am gasit mai ieftina cu ceva dar era cu automata pe 120 cp , nu cred ca se descurca precum manuala la acest motor iar km erau 125k km .El dorea manuala dar nu refuza nici automata daca era ok si km mai putini .

Edited by ldpe, 08 July 2022 - 12:34.


#21
A_Stere

A_Stere

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 553
  • Înscris: 06.01.2022

 ldpe, on 08 iulie 2022 - 12:33, said:

Vad ca masina nu prea pierde pret in timp , la km parcursi poti spune ca si-a terminat rodajul .
Am gasit mai ieftina cu ceva dar era cu automata pe 120 cp , nu cred ca se descurca precum manuala la acest motor iar km erau 125k km .El dorea manuala dar nu refuza nici automata daca era ok si km mai putini .
E doar o coincidenta faptul ca nu prea a pierdut pret in timp, pt ca suntem in situatia asta nebuna cand toate SH-urile sunt scumpe in draci. Daca o cumpara acu 2 ani o lua mai ieftina, desi era mai noua.  Deci sa nu se astepte ca peste 3-5 ani o vinde aproape cu cat a luat-o pt ca e posibil situatia sa fie diferita atunci.

#22
ldpe

ldpe

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,578
  • Înscris: 08.03.2017
Da, consumul se apropie de datele primite aici , nu credeam dar este real .
Masina se comporta exemplar .
S-a montat portbagaj suplimentar .
Masina fiind intretinuta doar in service , acte doveditoare , nu a fost necesara inlocuirea niciunui consumabil .Am fost in reprezentanta si bat actele cu ce exista la ei , nimic ascuns la mijloc, totul pe fata.
Este in Bulgaria in acest moment , am vorbit la telefon si era foarte multumiut de comportament .
Multumesc de indicatii.

#23
A_Stere

A_Stere

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 553
  • Înscris: 06.01.2022

View Postldpe, on 14 iulie 2022 - 08:45, said:

Da, consumul se apropie de datele primite aici , nu credeam dar este real .
Masina se comporta exemplar .
S-a montat portbagaj suplimentar .
Masina fiind intretinuta doar in service , acte doveditoare , nu a fost necesara inlocuirea niciunui consumabil .Am fost in reprezentanta si bat actele cu ce exista la ei , nimic ascuns la mijloc, totul pe fata.
Este in Bulgaria in acest moment , am vorbit la telefon si era foarte multumiut de comportament .
Multumesc de indicatii.
Sa o foloseasca cu drag si fara incidente! Ma bucur ca e incantat!

#24
stalker2142

stalker2142

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,697
  • Înscris: 29.10.2017
Consumul nu este ceva special, iar portbagajul suplimentar creste consumul si reduce din stabilitate
Masina poate fi buna, dar au trecut deja 6 ani..pretul a fost destul de mare. Acum daca i-a placut modelul a luat ceva din ce era in oferta, dar nu e tocmai o afacere

#25
ldpe

ldpe

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,578
  • Înscris: 08.03.2017
Degeaba , nevasta a dorit-o numai pe ea, nimic altceva , presupun ca nuanta a dat-o gata .
Din acest motiv nu am trecut mai multe date in cerere, era doar acesta masina in competitie numai pe aceasta culoare Posted Image
Va dati seama ca i-am facut o lista cu mini suv-uri , nici macar nu s-a uitat doamna la ea , era "eu doar pe asta o vreau"
Sunt multumiti si asta e important . Au avut Seat Leon inainte 1.6 benzina , pentru ea intradevar e un pas in fata , la motorul de 2.0 120 cp nu am gasit probleme grave - benzina si ...sandala.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate