Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation
 

Părere Ultrabook Asus Vivobook 14 (TP470EA-EC368W)

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
EskillBasil

EskillBasil

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 28.04.2017
Bună ziua. Am în plan achiziționarea laptop-ului numit în titlu și aș vrea să aflu păreri pertinente (cel mai bine de la persoane care dețin un astfel de model) despre el sau dacă există alternative mai bune (doar 2 în 1) în bugetul de 3000 de lei. Va fi folosit strict pentru office. Mă interesează în special fiabilitatea și temperaturile pe care le atinge în full load. Mulțumesc!

#2
pateu_98

pateu_98

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,871
  • Înscris: 12.11.2012
Salut EskillBasil

Eu nu detin laptopul acela da da gandesc ca decat sa dai 3.199,99 Lei pe Asus Vivobook 14 (TP470EA-EC368W) cu procesor quad core Mai bine dai 3.199,99 Lei pe MSI Modern 14 B5M-081XRO cu procesor cu 6 nuclee
https://www.emag.ro/...1/pd/DZJD19MBM/

Daca raspunsul meu nu este bun ca nu detin laptopul din titlu atunci se poate sterge mesajul meu
Multumesc

#3
LukRo

LukRo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,841
  • Înscris: 23.10.2015
Eu am modelul de 13" OLED, este o bijuterie. Este cam greu pentru utilizarea ca tableta, adica sa il tii doar cu o mana timp indelungat.

Nu inteleg care "full-load" pentru utilizare strict office? Ai doar 8GB RAM, cate aplicatii care rup crezi ca poti rula in acelasi timp?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate