Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Puncte albe calcai negi?

Recomandare AC 24000 BTU

Cum as putea monta aceasta lustra

Probleme cu garda de mediu.
 Sitemul de operare foloseste prea...

Educatori necalificați

Ce farmacie VET online care "...

De unde cumparați legume si fructe?
 Samsung S21 ultra

Plasa de umbrire peste gard de pl...

O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte
 unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi

Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan
 

e bun un motorola moto g20?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
abulafius43

abulafius43

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,244
  • Înscris: 19.11.2013
deschid topicul cu intrebarea din titlu pt ca am ocazia sa fac rost de telul din titlu la un pret bun (400 lei).

merita pt banii astia la cerintele mele: navigare pe net si youtube si cateodata harti?

din ce am citit are ca specs: proc unisoc t700 4 gb de ram ecran de 6.5" (1600x720) 64 gb stocare 5000 mah bateria si android 11.

de fapt nu-mi prea place ca e chinezesc da' nu prea am de ales pt ca e greu de gasit ceva cu specs cat de cat bune la pret mic.

mi s-a spus ca are si led de notificare e adevarat? pt ca asta ar fi un mare punct in plus.

#2
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
La 400 de lei e bun

#3
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,416
  • Înscris: 19.04.2009
Cu cateva exceptii, toate sunt chinezesti. Exceptiile fiind Google, Apple, Sony, Samsung.

Procesorul ala e entry level, dar pentru youtube sd/ 720p.

La pretul ala ii bun, dar sa nu ai asteptari la camera, calitatea ecranului, support extins sau sa fie utilizabil peste 1.5-2 ani.

#4
abulafius43

abulafius43

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,244
  • Înscris: 19.11.2013
ok deci pare sa merite. nu stie nimeni daca are led de notificare sau nu?

#5
Paco_ste1

Paco_ste1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,221
  • Înscris: 19.03.2022
Am comandat odata o tableta cu procesor unisoc,  chestia e ca uneori se inchidea singur, spre exemplu se oprea cand  se suprasolicita, banui ca se supraincalzea procesorul si se stingea de tot. i-am dat retur.

Mai bine cauti la banii aceia un telefon second hand. Ceva cu procesor Snapdragon  generatie mai noua chiar si din seria 400 sau 600.

Edited by Paco_ste1, 30 June 2022 - 16:16.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate