Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Prietenul meu m-a parasit pentru ca sunt virgina si m-a si facut de ras in fata altora

* * - - - 7 votes
  • Please log in to reply
104 replies to this topic

#91
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,050
  • Înscris: 29.01.2016

View Poststefians, on 29 iunie 2022 - 09:30, said:

N avea cum sa nu ti placă daca era neprihănită.☺️

Eee, ce sa zic, de parca suntem toti arabi...
Iti placea doar daca iti placea de ea per total (ca persoana, ca fire, fizic, moral) si aveai vreun gand cu ea, cum zice si @ambr0zie.
In rest, daca era doar de sport (ceea ce cred ca era in cazul lui), nu cred, e prea multa bataie de cap.

#92
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
Eu il cred ca ii placea.

#93
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,050
  • Înscris: 29.01.2016
Fiecare cu fetish-urile lui...

#94
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

View PostNatasaR, on 27 iunie 2022 - 13:14, said:

Si el a zis ca orice fata care a trecut de 20 si nu si-a inceput viata sexuala sigur are o problema de ordin psihologic sau emotional, ca asta i-au spus-o chiar fetele.
Minte ca de la fete a auzit el asta. Din alta parte a auzit "corporatistul" "tau".

Edited by Cr1spy, 29 June 2022 - 13:07.


#95
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,109
  • Înscris: 05.06.2002

View PostTsunnnami, on 29 iunie 2022 - 12:08, said:



Ala e mascul? Care se sperie d-o virgina?
Probabil s-o fi speriat ca daca accepta onoarea nu mai scapa de ea pururi si o fi ajuns la concluzia ca mai bine zice pas.

#96
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,508
  • Înscris: 20.10.2015

View PostFane, on 29 iunie 2022 - 19:00, said:

Probabil s-o fi speriat ca daca accepta onoarea nu mai scapa de ea pururi si o fi ajuns la concluzia ca mai bine zice pas.

Right dar ala nu e mascul.
Un mascul ori o face si pune are sentiment si atunci nu are importanta daca raman impreuna, dimpotriva...
Ori n-o face, dar NU DISCUTA despre asta cu altcineva.
Ala e o jigodie care nu ar avea ce sa caute in grupul meu de prieteni.
Eu nu pot fi prieten pe cineva care nu respecta pe altul

#97
FantasyLady

FantasyLady

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 25.07.2022
Nu-i băga în seamă pe plictisiții și răutăcioșii care au comentat aiurea și te-au judecat. Atâta știu să facă. Habar nu au de unele chestii.

Referitor la situația ta, vreau să îți spun că e ok să fii virgină la vârsta ta, chiar ceva frumos, special. Toată presiunea din cadrul societății nu ar trebui să te facă să te simți aiurea. Fiecare face ce vrea cu corpul/ viața sa și nu trebuie să dai explicații nimănui. Cei de la locul de muncă ce au aflat că ești virgină probabil te judecă, dar să știi că sunt mulți oameni care prețuiesc o fată ca tine. Tipul acesta nu te-a meritat 100% și ar trebui să te simți norocoasă că ai aflat ce fel de bărbat este.

Continuă să te comporți la lucru ca de obicei, sunt sigură că lumea va uita despre chestia asta după ceva timp. Sunt sigură că măcar unii de la lucru nu te judecă atât de mult pentru asta și/sau te consideră ok.  Chiar mi-aș dori să vorbim mai multe despre acest subiect.

#98
mariamarchlove

mariamarchlove

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 09.05.2022
El este doar foarte prost, crede în stereotipuri stupide, și nu prietena lui. Nu te merită deloc. Și nu ești singurul. Am 25 de ani și încă nu am avut pe nimeni

#99
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

View Postmiki07, on 27 iunie 2022 - 15:27, said:

Eu am o regula, nu îi spun niciunei fete de fostele mele. Nu contează, oricât de amuzantă este povestea, nu se face așa ceva. Da, cu băieți am mai vorbit de anumite chestii, dar au rămas între noi.

Iar dacă aia l-a ascultat și s-a mai și combinat cu el după asta, înseamnă că nu-s oameni de calitate, nici el și nici ea.

Sfat: treci peste, cât de repede poți. Nu te mai gândi. Dacă vrei tu neapărat, schimbă job-ul, dar eu cred că nu e nevoie.
De ce nu sunt de calitate, daca si-au povestit chestii, sunt curioasa tare.

Aaaa, scuze, am recitit si am inteles.

Edited by Cr1spy, 26 October 2022 - 15:16.


#100
eddiy

eddiy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 251
  • Înscris: 20.05.2009
Mai exista o legenda urbana care spune ca de regula dacă te incurci cu o virgina scapi greu. Poate omul nu vroia decât o aventura si atat si s-a gandit ca nu ar avea rost sa se lege la cap, poate nu vedea in tine o partenera pe termen lung. Faptul ca daca esti virgina la varsta ta e neapărat sa ai o problema de ordin psiho-emotional e fals, nu e exclus dar nici regula. Oricum ai da-o, ti-a facut o favoare, ti-ar fi plăcut sa se întâmple iar a doua zi sa iti spuna "sti, pt mine nu a însemnat nimic"?.. Din nici un punct de vedere nu a aratat nici o calitate de barbat, ce-a facut mai departe dovedește pur si simplu imaturitate si lipsa de caracter.

#101
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,421
  • Înscris: 05.07.2018

View Postmariamarchlove, on 25 octombrie 2022 - 17:24, said:

El este doar foarte prost, crede în stereotipuri stupide, și nu prietena lui. Nu te merită deloc. Și nu ești singurul. Am 25 de ani și încă nu am avut pe nimeni
Saga s-a incheiat de mult. Esti in urma, baiete.

#102
silviu99

silviu99

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 337
  • Înscris: 13.07.2021
Sfatul 1: NU te încurca niciodată cu cineva de la serviciu.
Sfatul 2: Respecta mereu Sfatul 1.

Dar ce "colegi" ai tu la serviciu, parca sunteti dușmani. Dacă s-au purtat asa cu tine inseamna ca nu merita atentia ta. Punct.

#103
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,050
  • Înscris: 29.01.2016

View PostPuferiu_, on 28 octombrie 2022 - 06:25, said:


Saga s-a incheiat de mult. Esti in urma, baiete.
Cred ca a dat si cep pana acum...

#104
Club27

Club27

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 440
  • Înscris: 20.02.2020
Să părăsești o fată virgină?
Asta trebuie să fii mare idiot. Cuckold, nu altceva.

#105
starfire32

starfire32

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 14.01.2018

 NatasaR, on 27 iunie 2022 - 13:14, said:

Am 26 de ani. Motivul pentru care nu am prea iesit cu baieti a fost ca de la 20 la 24 de ani lucram in modeling. Mai mult in tara, dar mult si in afara (Strict in Europa de Est). Pe langa asta, am facut si facultatea de Litere, iar acolo erau in mare parte doar fete. S-au mai intamplat unele lucruri care m-au indepartat de dating. De exemplu cariera mea s-a incheiat in momentul in care am avut un accident si luni de zile eram in recuperare. Apoi am decis sa recuperez pe partea de universitate, stiind ca modelingul nu e de durata.

OK. Nici nu stiu daca e nevoie sa ma justific de ce sunt virgina, dar sunt convinsa ca voi primi intrebari si comentarii mistocare, asa ca am decis sa imi spun povestea. Am cunoscut un tip. Are 27 de ani si lucram in acelasi loc, intr-o firma mai mare. Eu pe partea de traduceri. Am iesit de cateva ori, ne-am si sarutat, tipul si-a exprimat intentia de a se implica intr-o relatie de durata si totul decurgea bine. Am vrut sa fiu sincera cu el, iar dupa o luna de cand ne-am cunoscut, i-am spus ca sunt virgina. I-am specificat de asemenea ca vreau sa fac sex cu el (de fapt, as fi facut-o chiar atunci), pentru ca ma simt cu adevarat atrasa de el si chiar consider ca e persoana potrivita.

Nu sunt o persoana sufocanta. Specific asta pentru ca mai toti par sa creada ca fetele virgine sunt niste inadaptate social care nu stiu sa se comporte in relatiile cu ceilalti. De fapt, ne vedeam chiar rar pentru ca lucrez mai mult de acasa si nu veneam zilnic la birou (cu toate ca el mi-a spus ca si-ar dori sa vin zilnic).

In momentul in care i-am zis ca sunt virgina m-a facut mincinoasa. Credeam ca glumeste pentru ca e doar surprins. Dar nu, a zis ca il duc de nas, ca nu exista ca o tipa ca mine sa fie virgina. M-am simtit jignita, dar am incercat sa nu arat si i-am explicat motivul. La care el: fetele virgine sunt ciudate.
De ce, am intrebat iritata. Si el a zis ca orice fata care a trecut de 20 si nu si-a inceput viata sexuala sigur are o problema de ordin psihologic sau emotional, ca asta i-au spus-o chiar fetele. In fine, tipul a decis sa rupem orice legatura si s-a cuplat cu o alta fata, cunoscuta tot la serviciu (e corporatie) si aparent i-a zis de mine ca sunt virgina. A aflat tot biroul de la ea, iar tipa a venit la mine in pauza de masa si m-a luat la misto, m-a facut copila. Ma gandesc efectiv sa imi dau demisia. Ma simt ranita si am fost umilita. Tipa asta se si considera feminista. Deci chiar nu i-am priceput reactia.
Si care este problema ? E viata ta, e dreptul tau, e corpul tau... Poti fi virgina pana la sfarsitul vietii... Asa cum si colegele tale au dreptul sa faca ce considera cu corpul lor si nu ar trebui sa fie ele in masura sa judece... Ipocritele dracu ! Sunt preoti calugari si calugarite care au murit fara sa aiba contact sexual.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate