Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sitemul de operare foloseste prea...

Ce farmacie VET online care "...

De unde cumparați legume si fructe?

Samsung S21 ultra
 Plasa de umbrire peste gard de pl...

O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...
 Programe TV cu altfel de sporturi

Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...
 Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu
 

Magazin romanesc din Londra jefuit in plina zi

* * * - - 5 votes
  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#1
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Prin curaj  ****nii. Intra si praduiesc fara jena. Iar legat de parerea strainilor despre noi.. nu vom scapa niciodata de stigmat.

edit: este vechi de un an clipul. Conteaza insa sa vedeti cum isi schimba metoda de operare.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/9X7jE2Sj5qM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by MembruAnonim, 26 June 2022 - 11:02.


#2
radunic

radunic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,987
  • Înscris: 09.08.2005
Sînt ai noștri. Așa i-am crescut, așa îi avem.

#3
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

 radunic, on 26 iunie 2022 - 11:00, said:

Sînt ai noștri.

La un moment dat una dintre ele (0:13 cea din stanga cu batic crem) isi ridica fusta ca sa [...] cu scopul de a intimida, exact cum fac in Romania. Posted Image

edit: chiar si cu Brexit, englezii tot nu au scapat de romani/imigranti.. unii asa isi motivau votul "da".

Edited by MembruAnonim, 26 June 2022 - 11:11.


#4
Cronos1

Cronos1

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 680
  • Înscris: 27.08.2021
E un magazin romanesc?

#5
PiticVerde

PiticVerde

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,691
  • Înscris: 12.09.2015
Absolut incredibil si ma opresc aici ca sa nu fiu banat.

#6
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,693
  • Înscris: 12.01.2018
ai lor nu se ocupă cu așa ceva doar sunt lorzi

#7
alexandrualexww2

alexandrualexww2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 15.05.2017
Cu orice risc sa ma P in R lor...

NE-A TERMINAT tiganetu, ne-a terminat oriunde in lume!

Vorbeam pe un joc cu niste indieni si chinezi si mi-au zis gipsy, inclusiv la munca cand discutam cu clientii...

Pentru cineva care intra in contact cu strainii atat de des ca mine, si la munca de acasa online, si fizic, e destul de frustrat sa ma explic ca nu fac parte din mizeria lor subumana si unii sunt complet ignoranti si ne fac pe toti gipsy daca spunem ca suntem din Romania.

M-am saturat.

 Cronos1, on 26 iunie 2022 - 11:08, said:

E un magazin romanesc?

Era un saculetz cu cornuri magic pe raft :))) sigur e asa!

#8
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Si celebrii micii in vitrina :)

#9
glassofwine

glassofwine

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 17.11.2011
Haoleooo cum drăzneshte romîni să ne jicniascăăă rasiștiiiii tzâgani ie oprimatz nu totz fură avem valuare!!!! Holocausthu ie răăău....

Edited by glassofwine, 26 June 2022 - 12:59.


#10
Cronos1

Cronos1

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 680
  • Înscris: 27.08.2021
Auzisem eu ca, daca iesi din tara, primii de care trebuie sa te feresti sunt conationalii....nenorocita karma avem ....

#11
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017
posibil sa fie si o smecherie.  poate ca oamenii care is in partidele de dreapta, ca prm, vor sa si "dovedeasca" prin orice mijloc ca e naspa cu rromii si ca ce bine ar fi sa ii votezi pe ei.  Se dau 50 euro la cativa rromi , le duci cate ceva la puscarie ca sa se lase filmati cand fura si gata cazul de rromi care fura si ce bine ar fi cu partidele de felul prm-ului

#12
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,841
  • Înscris: 06.10.2008

 MembruAnonim, on 26 iunie 2022 - 11:03, said:



edit: chiar si cu Brexit, englezii tot nu au scapat de romani/imigranti.. unii asa isi motivau votul "da".

Stai linistit ca in maxim 1-2 ani ii expuleaza pe toti de la A la Z, ai sa vezi. Toate rudele mele care muncesc cinstit si legal acolo sunt apreciate. Si-au facut toate actele necesare. Aia fara acte/ocupatie reala vor fi deportati. Asa s-a auzit.

#13
testme26082018

testme26082018

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 118
  • Înscris: 18.02.2019

 karax, on 26 iunie 2022 - 14:08, said:

posibil sa fie si o smecherie.  poate ca oamenii care is in partidele de dreapta, ca prm, vor sa si "dovedeasca" prin orice mijloc ca e naspa cu rromii si ca ce bine ar fi sa ii votezi pe ei.  Se dau 50 euro la cativa rromi , le duci cate ceva la puscarie ca sa se lase filmati cand fura si gata cazul de rromi care fura si ce bine ar fi cu partidele de felul prm-ului
da, smecheria e ca din generatie in generatie se ocupa doar cu furaciuni si marlanii, care a fost singura natie din lume care juca alba-neagra pe niste poduri prin Londra?! taganul nostru roman domnu' karax... nu ai cum sa nu-l iubesti. Normal ca sunt si tigani care lucreaza cinstit, chiar am lucrat cu foarte multi, cum de altfel sunt si romani care fac marlanii.. dar procentual cum inclina oare balanta?!

#14
tytysor

tytysor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,429
  • Înscris: 02.09.2006

 alexandrualexww2, on 26 iunie 2022 - 12:12, said:

Cu orice risc sa ma P in R lor...

NE-A TERMINAT tiganetu, ne-a terminat oriunde in lume!

Vorbeam pe un joc cu niste indieni si chinezi si mi-au zis gipsy, inclusiv la munca cand discutam cu clientii...

Pentru cineva care intra in contact cu strainii atat de des ca mine, si la munca de acasa online, si fizic, e destul de frustrat sa ma explic ca nu fac parte din mizeria lor subumana si unii sunt complet ignoranti si ne fac pe toti gipsy daca spunem ca suntem din Romania.

M-am saturat.

...................
si eu m-am saturat de povestile astea, valabile acum 10 ani poate. iar daca sint reale, schimba locul de munca pentru ca e plin de idioti xenofobi! si eu locuiesc cu lunile printre straini (mai si lucrez din cind in cind) si nu am patit chestii din astea.

#15
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,416
  • Înscris: 19.04.2009
Un magazin romanesc in diaspora e talharit de alti romani? :lol: Posted Image Posted Image

#16
mihaicozac

mihaicozac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,533
  • Înscris: 05.12.2005

 sandu222, on 26 iunie 2022 - 14:12, said:

Stai linistit ca in maxim 1-2 ani ii expuleaza pe toti de la A la Z, ai sa vezi. Toate rudele mele care muncesc cinstit si legal acolo sunt apreciate. Si-au facut toate actele necesare. Aia fara acte/ocupatie reala vor fi deportati. Asa s-a auzit.
Sper să-i trimită în Rwanda cu ceilalţi de aceiaşi culoare cum a promis ăla cu părul răvăşit, nu înapoi în Romania...

#17
MindArchitect

MindArchitect

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,644
  • Înscris: 30.11.2021
Ca si restul utilizatorilor, nu pot zice mare lucru ca nu vreau sa ma pomenesc sanctionat.
Ma bucur doar ca "valorile" astea au emigrat.

#18
Victor5

Victor5

    Verba volant, scripta manent

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,271
  • Înscris: 05.04.2011
Politie?!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate