Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

De ce a fost inchis un subiect medical?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
MindArchitect

MindArchitect

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,964
  • Înscris: 30.11.2021
Am facut un subiect despre https://forum.softpe...izi-trombozati/

Si apare un utilizator de pe forum si scrie o nebunie. Un utilizator cu 44 de mii de mesaje, m-am uitat pe acolo si majoritatea sunt mesaje in scarba, hai sa-l enervez pe asta.
Asta este citatul:

View PostBursul, on 23 iunie 2022 - 15:16, said:

Da-mi numarul de telefon al doctorului ca-l sun eu, sa-l intreb.
Si ma apucasem sa ii raspund la mesaj. Ma gandeam daca are chef de caterinca? Sau vrea sa ma enerveze cu ceva, sa se certe, de ce nu trimite PM? Nu strica subiectul, nu invita alt flame.

Si ma apuc sa-i scriu mesaj, cum ca nu merge asa, nu te duci la un doctor, ocupat, te programezi, te consulta, iti da tratament, pui cate intrebari poti tu acolo. Pleci de acolo, iei tratamentul si, Bursul, are impresia ca la orice curiozitate ai tu, dai telefon la doctor.
Nu exista asa ceva, in primul rand ca nu ai numarul personal, in al doilea rand ca daca s-ar apuca toti pacienti sa sune doctorul pentru orice pot intreba pe internet, pot afla pe un forum, doctorul ala ar sta doar sa citeasca mesaje pe whtsap.

Si cu atat mai mult ca pe forum trebuie sa faci subiect separat pentru orice intrebi, ca nu mai sunt utilizatori sa raspunda, cu atat mai mult daca postezi intr-un subiect vechi, clar nu mai raspunde careva.

Edited by MindArchitect, 23 June 2022 - 15:45.


#2
Administrator

Administrator

    The One

  • Grup: Administrators
  • Posts: 260
  • Înscris: 10.01.2009
a fost unit cu un topic existent

https://forum.softpe...-mindarchitect/ click pe mesaje si vei gasi postarea ta

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate