Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Parcare hotel Sunny Beach

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1
PiticVerde

PiticVerde

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,725
  • Înscris: 12.09.2015
Salutari.Pentru vacanta de anul acesta am optat pentru o vacanta in Sunny Beach la Aparthotel Rose Village care este aproape de granita cu Nesebar.Din foarte putinele informatii ce le-am gasit pe internet am aflat ca acest hotel are o parcare mica unde sansele sa prinzi un loc sunt foarte mici .Apelez la informatiile voastre referitoare la parcari(disponibilitate ,preturi) in aceasta parte a statiunii   deoarece  nu o cunosc absolut deloc,pana acum petrecandu-mi vacantele in partea opusa a acestei statiuni.Multumesc anticipat pentru ajutor.


[img]https://i.imgur.com/tjaVGb7.png[/img]

Edited by PiticVerde, 23 June 2022 - 12:29.


#2
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,304
  • Înscris: 14.06.2006
Esti dispus sa parchezi mai departe, pe langa Helena?

#3
PiticVerde

PiticVerde

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,725
  • Înscris: 12.09.2015

 December, on 23 iunie 2022 - 12:39, said:

Esti dispus sa parchezi mai departe, pe langa Helena?

Nu ,este prea departe de hotelul nostru.Multumesc December ,dar este prea mare distanta .Zona aceea(Helena) o cunosc cat de cat,e fain acolo,plaja e misto.Ca simpla idee suntem un grup de  3 masini(3 familii) in total .Fiecare familie cu 2 copii(exceptia mea,unul,dar e cat 4Posted Image Posted ImagePosted Image )

#4
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,486
  • Înscris: 30.08.2006
Sunt parcari cu plata o gramada. La receptie vei fi indrumat catre parcarea hotelului sau o alta parcare cu plata. Eu am fost la hotel Forum si aveau o parcare chiar vizavi de Aparthotel Rose Village, peste drum la 50-60 m de hotel.

#5
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,304
  • Înscris: 14.06.2006
Stiu ca e departe, de aia te-am si intrebat. Dar daca totusi nu gasiti mai multe locuri, poti duce doua masini acolo si pe a treia sa o tineti la voi, pe undeva.
Daca sunteti interesati sau nu gasiti mai aproape, imi spui si te trimit unde trebuie.

#6
dem3ntor

dem3ntor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,121
  • Înscris: 16.04.2007
Cat mai costa parcarea?
Eu voi sta il Albena, dar cred ca pretul parcarii este cam acelasi...

#7
mdt

mdt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,606
  • Înscris: 12.12.2006
In Albena sunt mai multe preturi in functie de zona unde vrei sa-ti lasi masina, te vor lamuri la fata locului.

Albena e o statiune administrata uniform de o singura societate, e altul sistemul fata de Sunny Beach.

Edited by mdt, 23 June 2022 - 13:09.


#8
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,151
  • Înscris: 30.08.2017
Eu am luat la Aparthotel Versis, tot in Sunny Beach...zic ca parcarea e asigurata, sper sa nu am surprize.

#9
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,909
  • Înscris: 07.11.2006

 PiticVerde, on 23 iunie 2022 - 12:27, said:

Salutari.Pentru vacanta de anul acesta am optat pentru o vacanta in Sunny Beach la Aparthotel Rose Village care este aproape de granita cu Nesebar.Din foarte putinele informatii ce le-am gasit pe internet am aflat ca acest hotel are o parcare mica unde sansele sa prinzi un loc sunt foarte mici .Apelez la informatiile voastre referitoare la parcari(disponibilitate ,preturi) in aceasta parte a statiunii   deoarece  nu o cunosc absolut deloc,pana acum petrecandu-mi vacantele in partea opusa a acestei statiuni.Multumesc anticipat pentru ajutor.


[img]https://i.imgur.com/tjaVGb7.png[/img]

Io zic sa nu-ti faci griji. Vei gasi cu siguranta loc de parcare, fie gratuit fie platit, insa sa fii pregatit pentru asta.
Doar de curiozitate, cat vei sta acolo?
De ce nu accepti parcarea (mai) departe de hotelul tau? Ai de gand sa folosesti masina (are vreun rost?) sau ti-e frica s-o stii departe de tine?

#10
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,051
  • Înscris: 29.01.2016
Si pe mine ma intereseaza care sunt preturile aproximative la parcarile din Sunny Beach (ale hotelurilor sau private).
Daca stie cineva detalii, e binevenit.

#11
PiticVerde

PiticVerde

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,725
  • Înscris: 12.09.2015

 adisz, on 23 iunie 2022 - 13:09, said:

Io zic sa nu-ti faci griji. Vei gasi cu siguranta loc de parcare, fie gratuit fie platit, insa sa fii pregatit pentru asta.
Doar de curiozitate, cat vei sta acolo?
De ce nu accepti parcarea (mai) departe de hotelul tau? Ai de gand sa folosesti masina (are vreun rost?) sau ti-e frica s-o stii departe de tine?

10 nopti voi sta.Imi place sa am masina cat de cat aproape de mine,as minti daca as spune ca nu am  o usoara teama  de disparitii chiar daca merg de atatia ani la bulgaroi si nu cunosc nici un furt sau spargere.Una din familiile cu care merg asa cum ii stiu eu, vor avea la ei jumatate de apartamentPosted Image Posted Image si mai mult ca sigur cateodata vor mai dorii sa mai ia din masina cate ceva  la copii(nu vrei sa stii cu cate pleaca in vacantaPosted Image Posted Image ).Vor fi tot felul de papitoi cu unicorni roz,etcPosted Image Posted Image Posted Image

La ce preturi sa ma astept la parcare in zona respectiva?

Edited by PiticVerde, 23 June 2022 - 13:17.


#12
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,774
  • Înscris: 25.01.2007

 dem3ntor, on 23 iunie 2022 - 13:01, said:

Cat mai costa parcarea?
Eu voi sta il Albena, dar cred ca pretul parcarii este cam acelasi...
Albena e diferita.
https://albena.bg/transport-parking
20 leva zi/zona verde, 10 leva zona albastra, 5 leva în parcarea mare de la întrarea în stațiune.

#13
PiticVerde

PiticVerde

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,725
  • Înscris: 12.09.2015

 Leo2006, on 23 iunie 2022 - 12:57, said:

Sunt parcari cu plata o gramada. La receptie vei fi indrumat catre parcarea hotelului sau o alta parcare cu plata. Eu am fost la hotel Forum si aveau o parcare chiar vizavi de Aparthotel Rose Village, peste drum la 50-60 m de hotel.

Cat ai platit?Anul trecut la Pollo Resort costa 10 leva pe noapte dar am prins parcare gratis la hotel.100 de leva pe +.Mi-am scos transportul atunci Posted Image Posted Image .

#14
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,304
  • Înscris: 14.06.2006
Piticule, asta te avantajeaza? (desi si aici e cam departisor)
Attached File  287600122_355473879870086_4989801949463291059_n.jpg   60.2K   56 downloads

15 leva pe zi.

#15
PiticVerde

PiticVerde

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,725
  • Înscris: 12.09.2015

 December, on 23 iunie 2022 - 13:31, said:

Piticule, asta te avantajeaza? (desi si aici e cam departisor)
287600122_355473879870086_4989801949463291059_n.jpg

15 leva pe zi.

Prea departe,ma vor bate sotiile prietenilor cu urziciPosted Image Posted Image Posted Image.

#16
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,304
  • Înscris: 14.06.2006
Ce sa fac fratioare.... Plecati si voi fara urzici la voi.

#17
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,032
  • Înscris: 09.01.2007

 PiticVerde, on 23 iunie 2022 - 13:41, said:

Prea departe,ma vor bate sotiile prietenilor cu urziciPosted Image Posted Image Posted Image.

Chestiunile private nu ne intereseaza :)

#18
pownee13

pownee13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 755
  • Înscris: 31.03.2005
S-ar putea ca parcarea de la hotel sa fie disponibila, chiar daca e mica. Vedeti si voi cum faceti prima impresie, nu neaparat spaga. La Dawn apart e parcare de 5 masini, si eram doar 3 in ea.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate