Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

Despre amenzile de parcare pe portiunile de pamant din sect 6

* - - - - 5 votes
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
underb

underb

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,491
  • Înscris: 08.03.2015

 MembruAnonim, on 19 iunie 2022 - 13:27, said:


Cati ani ai?

Cati ani ai?

#38
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 mannyx92, on 17 iunie 2022 - 16:51, said:

Nu e ruina din cauza lui, este din cauza municipalitatii si coruptilor care ne conduc.
Multe spatii verzi, se numesc asa doar pt ca a crescut ceva iarba acolo dar nu le ingrijeste nimeni. Nu cred ca era nebun sa parcheze pe o frumoasa peluza cu gazon si flori si ulterior sa faca gura pentru amenda.
Nu se fac parcari, nu se amenajeaza spatii verzi dar se dau amenzi... Cumva il inteleg pentru ca si eu locuiesc tot in S6. Din fericire am loc de la ADP dar vad zilnic problemele astea...
Marea parcare de la Pacii, care apartinea de primarie, au dat-o dezvoltatorilor sa faca blocuri pe spatiul respectiv, in loc sa o redeschida ca parcare, eventual si supraetajata.
N-ai dreptate aici. E afacerea primarului Sector 6. Vezi parcarea fosta Autogara Militari pe care s-a construit blocuri ;)

#39
foxbat

foxbat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,883
  • Înscris: 22.12.2005
rezolvat. se poate inchide ( repet)

https://www.hotnews....cod-parbriz.htm

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate