Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Activare oferta promotionala exclusiv Online

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
cristi_NT

cristi_NT

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 16.02.2020
oferta e valabila 5 zile si este doar pt online

am incercat sa o activez , dar nu am reusit , daca reuseste cineva dati un semn aici

Edited by AlexEn, 15 June 2022 - 19:37.


#2
nicu131

nicu131

    Bad Motherfucker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,622
  • Înscris: 12.02.2008
Unde,cum sa incercam?

#3
kopilu_198

kopilu_198

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,394
  • Înscris: 25.10.2008
Direct pe site, oferta exclusiv online.
Probabil depinde daca esti sub perioada contractuala si daca e upsell(abonament mai mare)

#4
cristi_NT

cristi_NT

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 16.02.2020
eu as fi vrut numar nou , dar da eroare , spune ca nu sunt numere noi disponibile :)))))))))))))))) clasic orange

#5
Rares95

Rares95

    Severin, MH

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,433
  • Înscris: 18.01.2020
Am primit si SMS si notificare in MyOrange, am intrat pe site si cand sa activez se incarca la nesfarsit...

#6
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,976
  • Înscris: 18.12.2007

 cristi_NT, on 15 iunie 2022 - 15:56, said:

am incercat sa o activez , dar nu am reusit , daca reuseste cineva dati un semn aici

Întrebări frecvente

Campania „E timpul pentru internet 5G nelimitat” se desfășoară în perioada 15 iunie – 21 iunie, ora 10:00, exclusiv pe orange.ro și poate fi prelungită.
Beneficiile acordate prin prezenta Campanie nu se cumulează cu beneficiile acordate prin alte oferte/Campanii.
Oferta se aplică abonamentului Smart Plus 20 pentru achiziția sau prelungirea unui contract pentru 24 de luni, exclusiv online.
Se aplică criteriile de eligibilitate și este posibil ca unii clienți să nu fie eligibili pentru a beneficia de această ofertă dacă, dar fără a se limita la acestea, nu se află în perioada de reînnoire a contractului sau oferta lor actuală este mai scumpă decât oferta promoțională.
Comanda/comenzile plasate de client care nu pot fi onorate din motive obiective (e.g. erori tehnice punctuale ce pot apărea la plasarea unei comenzi etc.) vor fi anulate, fără drept la despăgubiri și fără altă formalitate, clientul fiind notificat prin SMS și/sau e-mail.
Folosirea unor metode care sunt create pentru a produce un avantaj nedrept altor potențial cumpărători dă dreptul Orange România de a retrage dreptul la achiziția de produse din prezenta campanie, fără drept de compensare și fără obligație de preaviz. Prin urmare, în cazul în care Orange România are indicii asupra faptului că un potențial cumpărător se angajează sau încearcă să se angajeze fraudulos, ilegal sau necinstit în campanie, inclusiv, dar fără a se limita la angajarea în orice activitate sau orice manipulare a acesteia, Orange România este îndreptățit să ia măsurile adecvate și va avea dreptul să anuleze comenzile plasate de potențialul cumpărător indiferent de rezultatul încercării.

Edited by AlexEn, 15 June 2022 - 19:37.


#7
cristi_NT

cristi_NT

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 16.02.2020
eu nu am abonamente la ei , vroiam sa-mi fac acum cu numar nou

#8
morogan

morogan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,477
  • Înscris: 14.04.2002
Am numar iesit din perioada contractuala si nu pot sa il modific (in sus) cu oferta de 50% la abonamentul de 20e


#9
mihailco

mihailco

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 447
  • Înscris: 07.09.2005
Am prelungit un Smart 15 iesit din perioada contractuala.

Attached Files



#10
m4xx

m4xx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 374
  • Înscris: 22.01.2005
împreună cu aceasta oferta se poate și telefon în rate ?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate