Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Păreri klap.ro

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1
Drmon

Drmon

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 16.01.2021
A achiziționat cineva telefoane de pe klap.ro? Sunt ok? Și personalul de acolo și telefoanele? Sau tepe?

#2
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,718
  • Înscris: 12.01.2018
,,Vrei să schimbi smartphone-urile colegilor tăi de birou cu unele recondiționate, ca noi și cu garanție?,,

marfă CA NOUĂ

#3
addryanns

addryanns

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,484
  • Înscris: 31.07.2015
Acum aud de ei prima oară.
Hmmm... cică oferă accesorii gratuit în pachet.
Primești rapid telefon, cheiță, încărcător, cablu de date. Câtă dărnicie!

#4
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,971
  • Înscris: 02.02.2008
asta e reclama mascata?

@Drmon: suna, comanda, fa cunostinta cu personalul, apoi zi-ne si noua despre experienta ta.

#5
Drmon

Drmon

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 16.01.2021


@Drmon: suna, comanda, fa cunostinta cu personalul, apoi zi-ne si noua despre experienta ta.
Am sunat par ok, dar voiam sa știu dacă a primit cineva de la ei telefon, în sensul de cum se prezintă estetic, functiilonal etc.

#6
sandratoms1980

sandratoms1980

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 481
  • Înscris: 27.07.2021
La prima vedere par niste preturi imense.
Am dat ordonare dupa cele mai ieftine, bam, smartphones absolut janghine, dar peste 300 de lei.

#7
Drmon

Drmon

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 16.01.2021
Da asta asa e și mie mi s au părut la unele, dar auzind de țepele de pe flip m a am gândit că poate chiar sunt serioși și merita investitia

#8
despa_liviu

despa_liviu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 21.02.2007
Dupa ce experienta mea cu Flip s-a lasat cu reclamatie la Protectia consumatorului (bani,nervi si timp pierdut pt mine) am zis sa ii incerc si pe astia pe Klap. Dupa teapa de la Flip le-am cerut celor de la Klap poze detaliate cu modelul care ma interesa(Iph 8),test de baterie,livrare cu verificare. Oamenii au fost foarte ok.M-au trimis tot ce am avut nevoie pe wapp,m-au si sunat.Telefonul a venit impecabil,cu folia pe el,in cutie cu toate accesoriile,functioneaza bine.Am primit dupa mail cu garantia 1 an.
Asa ca mie mi-au placut oamenii astia de la Klap.Cel putin in cazul meu n-am ce sa le reprosez.

#9
robert03

robert03

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 20.11.2006

 alexandrualexww2, on 12 iunie 2022 - 02:44, said:

klap = varul cu autism al lui flip

Oare stii ce reprezinta autismul? Internetul e liber, oricine poate sa faca comparatii intre orice, insa nu stiu ce legatura are autismul intr-o discutie la intamplare pe un forum. Atat timp cat in societate exista multi indivizi afectati de acest lucru, comentariul tau il consider jignitor. Am dat report, nu vad legatura intre acest lucru si doua site-uri sau ce sunt.

#10
Drmon

Drmon

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 16.01.2021
Mulțumesc frumos și eu am discutat cu ei, m se par chiar serioși plus ca vorbesc foarte frumos cu clienții. Dacă spuneți ca v a trimis și poze și tot, atunci sunt chiar amabili. Mulțumesc de răspuns

#11
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004

 Drmon, on 13 iunie 2022 - 05:39, said:

plus ca vorbesc foarte frumos cu clienții.

Toți vorbesc frumos până plătești.

#12
Drmon

Drmon

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 16.01.2021
Într un final am luat de la ei, primul telefon a venit cu un defect la camera selfie, dar după ce am discutat cu ei mi au trimis în loc altul de zici ca era nou nout, cu tripla pe el!!!! Deci serioși nu glumă! Și mi l au mai și trimis la mare, ca plecam din localitate și nu mai era timp sa îmi trimită la domiciliu! Nota 20

#13
Andras_Racz

Andras_Racz

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 12.06.2022
Eu am comandat de la Klap un S21 acum aproximativ o luna. Ce mi-a placut la ei e ca desi am gresit comanda (am comandat un A+, in loc de A) am putut sa sun la ei si au rezolvat imediat, fara alte complicatii. Telefonul e nou. Efectiv nu are nici macar zgarieturi fine, bateria tine fara probleme, plus ca trimit si accesorii.
Asa ca, cel putin pana acum mie imi par seriosi baietii astia.

#14
AniIonut

AniIonut

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.09.2022
Eu am avut o experiența super cu Klap.ro. Am și uitat sa adaug codul de discount, iar după ce am platit mi-am dat seama de asta și i-am sunat. La telefon era o doamna tare drăguța, serviabila și a rezolvat dumneaei. Am primit înapoi, pe card, cei 100 lei discount.
Am cumpărat un iPhone xs MAX A+ și arată si funcționează excelent. Probabil ca i-au schimbat și bateria pentru ca are 100% la sănătate. Am vrut sa iau de pe Flip, dar după mai multe sfaturi am luat de pe Klap și ma bucur!
Intr-adevăr, prețul este altul decât pe Flip, dar pe telefon am platit 2.099 (atât a rămas după ce mi-au returnat cei 100 lei). In plus am primit cadou husa de silicon, folie de sticla pentru ecran, încărcător + cablu, căștile cu fir și cheiță. Eu cred ca a meritat!

#15
sret

sret

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 11.04.2022
Da referitor la Klap eu nu am avut o experienta placuta cu ei...Mi-au dat senzatia de amatori cu firma intr-un apartament de bloc.Am comandat un produs de la ei clasa A+ adica ca nou si am facut greseala sa platesc online ,nu aveau optiunea de plata la easybox.Deci am ales telefonul l-am platit ca apoi sa fiu sunat de ei sa mi se spuna ca totul este ok si ca produsul a plecat spre mine ..Peste juma de ora ma suna tot ei sa mi spuna ca s a facut o greseala ca defapt nu au produsul respectiv pe stoc ci doar unul asemanator dar cu 300 ron mai scump...Le am spus ca nu este ok ce fac ei mai ales ca le numeri pe degete telefoanele ce le au ei scoase la vanzare pe site,nu prea ai cum sa faci greseli de felul asta ..Defapt cred ca la ei e o combinatie intre incompetenta si smechereala..Asa le-am spus sa-mi trimita urgent banii inapoi pe card la care a inceput sa mi ranjeasca unul la telefon ca ei au retrimis suma la procesator plati nu stiu ce firma si ca n am decat sa astept maxim 30 de zile sa mi primesc banii pe card...Deci nu recomand

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate