Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tepari la pariuri pe TikTok

Banca imi cere justificativ fondu...

schema pcb ELECTRA CIM150 PAS

Probleme stomac
 Sfat achizitie bicicleta oras

Canalele Sky Showtime 1 și S...

Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...
 Configuratie PC

Mufa TV

PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u
 Recomandare rulouri exterioare us...

Gaoyue 858

Telefon performant pe parte audio...

Aspecte legale https://registratu...
 

Muntenegru - Romania (4.06.2022 21:45, Prima Sport)

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
58 replies to this topic

Poll: Muntenegru - Romania (4.06.2022 21:45, Prima Sport) (35 member(s) have cast votes)

Care credeti ca va fi rezultatul dintre Muntenegru si Romania?

  1. castiga Muntenegru (20 votes [57.14%] - View)

    Percentage of vote: 57.14%

  2. meci egal (10 votes [28.57%] - View)

    Percentage of vote: 28.57%

  3. castiga Romania (5 votes [14.29%] - View)

    Percentage of vote: 14.29%

Vote Guests cannot vote

#55
lost_in_a_dream

lost_in_a_dream

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,688
  • Înscris: 03.07.2019

View Postambr0zie, on 05 iunie 2022 - 21:08, said:

Dupa ce am vazut ieri, poate Chiriches, Maxim si chiar Alibec isi anunta retragerea. Eu as prefera sa vad tineri in teren la nationala decat pe acestia si altii ca ei care joaca (vorba bine) de ani buni si rezultatele se vad.
Am zis si eu fix aceeasi chestie.

View Postlost_in_a_dream, on 05 iunie 2022 - 19:13, said:

Parerea mea ar fi sa se dea mai mult credit jucatorilor tineri.
Si sa se renunte la cei care nu sunt titulari la cluburile lor.


#56
horhescu

horhescu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,594
  • Înscris: 14.05.2018

View Postambr0zie, on 05 iunie 2022 - 21:08, said:

Dupa ce am vazut ieri, poate Chiriches, Maxim si chiar Alibec isi anunta retragerea. Eu as prefera sa vad tineri in teren la nationala decat pe acestia si altii ca ei care joaca (vorba bine) de ani buni si rezultatele se vad.

Chiriches si Maxim sunt doua rable care in ultimii 6-7 ani au facut tusa constant in strainatate, nu inteleg ce mai cauta la nationala. Iar Alibec a fost o speranta si atat

#57
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,340
  • Înscris: 06.02.2008

View Postambr0zie, on 05 iunie 2022 - 19:02, said:



La europeanul U21 din 2019 am avut si eu, ca multi altii, speranta ca se naste o generatie foarte tare care intr-un an sau doi vor forma nucleul nationalei mari. Nu prea. Cei mai multi au regresat groaznic (Ionut Radu, Pascanu, Puscas, Tudor Baluta, Florin Stefan...). Cam pe ei ii vedeam sperante mari.

Nu mai caut topicul de atunci când am avertizat că e doar un foc de paie campionatul ăla de tineret, o conjunctură norocoasă cu rezultate asemenea, ne călăreau adversarii și atunci dar am avut noroc și am scos niște rezultate bune, contrar cursului jocului. Ei bine, am avut dreptate, am fost făcut hater de vreo doi pentru că nu vedeam nimic de valoare la orizont.

#58
ambr0zie

ambr0zie

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,539
  • Înscris: 04.01.2006

View Postlost_in_a_dream, on 05 iunie 2022 - 21:36, said:

Am zis si eu fix aceeasi chestie.
Pai da, confirmam. Evident ca nu vor fi rezultate din senin, dar eu unul as prefera sa vad un meci slab facut la nationala de Octavian Popescu (doar un exemplu) decat greata lui Alibec.

View Posthorhescu, on 05 iunie 2022 - 21:59, said:


Chiriches si Maxim sunt doua rable care in ultimii 6-7 ani au facut tusa constant in strainatate, nu inteleg ce mai cauta la nationala. Iar Alibec a fost o speranta si atat
Asta e adevarul. Si nu e prima data cand joaca slab la nationala, incep sa fiu convins ca nu selectionerul alege, altfel n-ar fi toti tampiti, ca au fost multi selectioneri in ultima perioada.

View Postcaiuscorneliu, on 05 iunie 2022 - 23:04, said:

Nu mai caut topicul de atunci când am avertizat că e doar un foc de paie campionatul ăla de tineret, o conjunctură norocoasă cu rezultate asemenea, ne călăreau adversarii și atunci dar am avut noroc și am scos niște rezultate bune, contrar cursului jocului. Ei bine, am avut dreptate, am fost făcut hater de vreo doi pentru că nu vedeam nimic de valoare la orizont.
Corect. Niciodata n-am fost impresionat de valul de optimism de atunci, dar ma asteptam, totusi, la un progres. Nu dramatic, dar progres. Nu ma asteptam sa decada in halul acesta, adica la zero, niste jucatori care se miscau binisor pentru varsta lor.

#59
lost_in_a_dream

lost_in_a_dream

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,688
  • Înscris: 03.07.2019
Dar cu Florinel Coman, ce s-a intamplat?
E accidentat?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate