Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?
 Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri
 

Interpretare vise

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
Copiere cartela interfon

#20
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,029
  • Înscris: 23.09.2005

View Postandreic, on 01 iunie 2022 - 10:23, said:

N-as vrea sa fiu cel care aduce dusuri reci... dar sa stii ca in vise nu functioneaza

[ https://i.postimg.cc/bYWcsdBQ/Incruntat-emoji.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#21
Atreides

Atreides

    Duke, Padishah Emperor, Kwisatz Haderach, Mahdi

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,318
  • Înscris: 28.07.2008

View Postr_murphy, on 01 iunie 2022 - 05:51, said:

PAUL? paul atreides?????

Whaaat?? Posted Image

#22
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,029
  • Înscris: 23.09.2005
Da, vorbeau astia de tine, ca esti neserios, si asa si pe dincolo. :)

#23
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
Cand stiu ca a doua zi urmeaza sa se intample chestii decisive pentru viata mea, in noaptea de dinainte dorm extraordinar de prost si am cosmaruri. Ba, da' niste cosmaruri de ma gandesc la ele toata ziua. Alaltaieri m-am bagat in culcus devreme, stiind ca a doua zi trebuia sa ma duc la serviciu. Si bineinteles ca am visat intreaga noapte. M-am trezit inainte sa sune ceasul la 05:00. De fapt, la ora aia eram deja imbracat si dornic sa strabat juma' de Bucuresti din Rahova pana in Pipera doar, doar ca sa imi fac cafeaua aia datatoare de sperante. Pentru cosmarul ce urmeaza trebuie sa va fac background. In urma cu doua saptamani, m-am uitat la un vlog de-ale lui Sorin Constantinescu in care s-a dus la Crematoriul Cenusa cu Damian Anfile si o pitipoanca. Nu am vazut intregul clip la serviciu, ca nu am timp de asa ceva. Totusi, ce am vazut acolo, se pare ca m-a marcat. De aici incepe visul...
Se facea ca ramasesem blocat in crematoriul respectiv. Grupul vizitatorilor din care faceam parte a plecat pur si simplu. Apoi eu am ramas intr-un fel de carusel al intamplarilor. Urmam calea celor care urmau a fi arsi. Din liftul ala care coboara cadavrele pentru a fi arse, am fost preluat de muncitori. Muncitorii respectivi mi-au aratat in ce vagon sa ma urc (nu exista tren in crematoriu, va dati seama) si m-au preluat alti colegi care si-au dat seama ca eu nu aveam ce cauta acolo. Si-au dat ochii peste cap si voiau sa scape cat mai repede de mine. Eu realizez ca sunt cu prietena mea (oricare ar fi aia) si pun mana repede pe telefon si sun la 112. Imi raspunde o voce sictirita (exact ca in realitate) si ma intreaba de ce sun la ora aia si de ce ma balbai, ca si cum as fi beat. Eu incercam sa imi pastrez calmul si tonul vocii. Tot incercam sa explic unde ma aflu, nestiind de ce.
Apoi visul/cosmarul s-a terminat brusc. La serviciu am continuat sa ma uit la clipul lui Sorin Constantinescu. Vi-l recomand.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate