Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vecinii din curte au pus monopol ...

La multi ani @MariusEXxTREME!

Temperatura AC

Sunt sigure bolurle de plastic (B...
 Dimensionare putere centrala / ca...

Impamantare suplimentara

Scartiei frana fata bicicleta noua

Instalare aer conditionat in apar...
 Telefoane prietenoase cu vederea?

Alegere teava pentru incalzire pr...

Opinia publica despre medici/ asi...

Senzor Temp PMOD-TMP3 cu TCN75A
 Amazing Race

Recomandare fosa ecologica

La multi ani @LouisCyphre!

Vinieta Bulgaria Online

Whatsapp - iOS problema

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

dorurad

dorurad

Motanel foarte pufos

• Grup: Senior Members

View Postxew, on 18 martie 2024 - 12:02, said:

Nenorocita aplicatie, fac backup pe android si dupa ce bag acelasi sim in alt telefon nu gaseste niciun backup, binenteles ca o iau de la 0 si pierd tot. La i0s patesc la fel, numai ca aici am posibilitatea sa reincerc si pina la urma rezolv problema din a 7-a incercare. Puscariasa aplicatie. Posted Image

N-o sa mearga niciodata ce faci tu pt ca iOS-ul nu-si ia backup-ul din google drive.
Daca vrei sa muti tot trebuie sa folosesti aplicatia "Migrare pe iOS".
Nu stiu sigur daca merge daca nu configurezi telefonul (iphone-u) ca si telefon nou, dar incearca. Mie mi-a mutat absolut tot din whatsapp cand am trecut de la android la iOS.
Tot, nu doar whatsapp, absolut tot.

xew

xew

Active Member

• Grup: Members
Spuneam despre mutare sim iOs-iOs si separat android-android. La android imi gaseste backup il bifez sau aleg cont nou, apoi revine tot acolo unde mail-ul e blurat si nu poate fi accesat si am posibilitatea sa dau cont nou. La iOs imi apare ca in poza (deci se vede ca am sim bagat, abonament cu net nelimitat, am si wifi) si spune ca nu am conexiune la internet. Repet de vreo 7 ori si in final se reinstaleaza backup-ul.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate