Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Pantofi casual/sport barbatesti comozi pentru mers mult, rezistenti la apa si cu design simplu - Sugestii/Recomandari ?

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002

View PostKarhu, on 23 mai 2022 - 12:01, said:

Pai tocmai ca nu-s de mers pe asfalt/ beton, am mentionat mai sus. Sunt buni pe trail/ hiking.
Initiatorul vrea oricum de oras, unde nici Salomon nici La Sportiva nu-s optiuni de luat in seama....

pai asta ti-am zis si eu, i-am comparat cu wildcat-ul pe care-l am de la macaronari. care e trekking, adica fix nisip/pamant/pietris. am urcat weekendul trecut cu ei pe vezuvius, s-au comportat minunat pe pietrele de pe carare.
ma rog, experienta mea cu salomon e fail, sunt scosi de pe lista.

pentru oras as lua asics/mizuno pentru alergat. pentru ca ma intereseaza deloc fashion si maxim comfortul.

#20
FC72

FC72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,622
  • Înscris: 06.03.2005
https://www.decathlo...5100?mc=8527619
Eu folosesc asa ceva la munca sau in oras cand ploua.
Sunt un compromis, un echilibru foarte bun intre caracteristici.Impermebilitatea dureaza cam un an, eu imi cumpar in fiecare an altii.

#21
serban83

serban83

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 04.03.2010
Ok, multumesc tuturor, am ce studia / incerca Posted Image

Deja am niste New Balance:
- multumit la capitolul confort
- un minus la capitolul rezistenta in timp; ii am de mai putin de 1 an, si inca unul nu prea activ, si deja ii simt pe interior ca "nu se mai tin bine", s-a cam paradit zona de la imbinarea talpii cu "peretii laterali".

Skechers mi-am comandat, sunt pe drum (aia din poza pe care am si pus-o in postare); sa vedem...
Asics vor fi urmatorii pe care ii incerc.
Si ma documentez mai mult legat de celelalte sugestii.

INCA CEVA
Nu stiam unde ar tb postat asta, asa ca am dat search dupa "pantofi sport" in titluri, am gasit alte posturi in "Shopping & Lifestyle" si-am zis ca-i ok sa postez si eu aici, fara sa observ ca eram de fapt intr-o subcategorie a lui "Girls at play" Posted Image
Scuze pt greseala.

#22
Naijax

Naijax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,224
  • Înscris: 13.03.2017
- stil casual/sport Posted Image
- rezistenti la apa Posted Image
- design simplu Posted Image
- rezista bine in timp Posted Image

Attached Files



#23
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,867
  • Înscris: 28.11.2006
Am luat de la baietii astia si sunt foarte multumit. Sunt facuti la Brasov. Ii port de asta-toamna si sunt foarte multumit. I-am lasat acasa doar cand era zapada (talpa nnu prea e aderenta pe zapada, dar pe ploaie sunt OK).

LE: au si pentru minte "serios", dar nu cred ca te intereseaza neaparat.

#24
alexandrualexww2

alexandrualexww2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 15.05.2017
nike court vision low premium din piele si dai cu spray water repellant e 10 lei sprayu tine 3 luni

nike alphaballer

adidas hoops v3.0 v2.0

adidas breaknet


ce ai selectat tu la asa ok...adidasi de nene batran vapoare fara stil. aia sunt de drumetie

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate