Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Motorola edge 30

- - - - -
  • Please log in to reply
104 replies to this topic

#73
mastervip

mastervip

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 11.12.2005
Eu am reușit pe un alt Motorola cu ceva aplicatie instalata, făcut setarea apoi dezinstalat aplicația.
https://forum.xda-de...others.4456987/

#74
bmihai09

bmihai09

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 16.02.2016
Merge perfect. Mulțumesc frumos

#75
Florin_lou

Florin_lou

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,559
  • Înscris: 26.03.2006
Merge pe Edge20 Pro, mulțumesc.

#76
bmihai09

bmihai09

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 16.02.2016
Dual app (whatsapp) avem la Motorola?

#77
CostelCalinoiu70

CostelCalinoiu70

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 12.05.2018
Pentru colegii de forum care au reușit să inverseze butoanele,care este aplicația și care sunt pașii pentru activare,am incercat dar nu am reușit.Multumesc de ajutor.


#78
GunDALF

GunDALF

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 395
  • Înscris: 19.02.2023
Edge 30 Fusion n-are nimeni?

#79
Tidel_wave

Tidel_wave

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 831
  • Înscris: 17.10.2019
Buna ziua,
Stie cineva un soft pentru motorola edge 30 Ultra, care sa se instaleze pe pc si sa conectezi telefonul pentru back-up in pc? eu am trecut acum 4 luni pe acest telefon de pe huawei.
Multumesc

#80
valito62

valito62

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 369
  • Înscris: 20.01.2007
Se apropie Android 13    https://www.ytechb.c...roid-13-update/

#81
Hansolo

Hansolo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,477
  • Înscris: 17.09.2007
Am dat si eu comanda de un Edge 30 cu 256GB.
Aveti idee daca folia de sticla Wozinsky e compatibila cu senzorul de amprenta? N-am prea gasit informatii, am comandat-o totusi impreuna cu carcasa Carbon flexible.

#82
Hansolo

Hansolo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,477
  • Înscris: 17.09.2007
Am primit, pot confirma ca folia e compatibila cu senzorul de amprenta, merge perfect. E case friendly adica nu acopera tot.
Cam aiurea instalarea, ghidurile alea nu se potrivesc/nu au treaba cu acest model. A mers pana la urma cu multa atentie. Bulele cel mai simplu se scot cu unghia peste o carpa subtire de microfibra, ai control mai bun, nu cauti sa stergi urme de la stiu ce racleta de plastic/carton.
Amprente raman cacalau pe folie dar asta e, mai cumpar inca una de rezerva.
Carcasa Carbon flexible protejeaza bine marginile (merge cu folia) dar nu si camera (cea inclusa avea protectie mai buna la camera si mai proasta la ecran). Naspa, o sa caut si protectie de sticla pentru camera.

#83
eugen_b_e

eugen_b_e

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 25.01.2007
Primit aseară actualizare la android 13 .

#84
valito62

valito62

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 369
  • Înscris: 20.01.2007
A fost primit

#85
eugen_b_e

eugen_b_e

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 25.01.2007
S-a lansat actualizarea de securitate 1 iunie 2023 .

#86
florinel

florinel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,111
  • Înscris: 29.06.2005
Primit si eu actualizarile.
Cateva problemute:
- am senzatia ca se descarca mult mai repede dupa actualizare. Pe de alta parte, am petrecut toata saptamana intr-un loc mai fara semnal, deci poate ca asta e cauza....
- n-a mai vrut sa mearga whatsup cum trebuie, nu mai voia sa trimita poze/fisiere nici de-al dreaq, desii-am bifat corespunzator permisiunile. A necesitat reinstalare...

#87
Hansolo

Hansolo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,477
  • Înscris: 17.09.2007
Am primit si eu A13. O prima impresie dar pare nefondata e ca mai dadea rateuri la deblocare cu amprenta. Totusi in meniul de setari amprenta imi prea imediat amprenta, nu cred ca e necesar sa o reinregistrez.
Am comparat Adobe scan pe acelasi document (permis auto) cu versiunea de pe Iphone SE2020 si documentul scanat de Moto e mult mai naspa (culori spalacite, rezolutie mai slaba). O fi de la versiunea de Adobe Scan, cine stie.

#88
Cristy0007

Cristy0007

    FM forever

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,399
  • Înscris: 04.05.2017
La edge 30 fusion cu Android 13 observ că papa baterie, cu toate setările de economie și funcții care papă scoase/dezactivate. Pe honor 70 cu Android 12 era peste că și autonomie , ținând cont că pe Motorola este totuși stok.

#89
Cristy0007

Cristy0007

    FM forever

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,399
  • Înscris: 04.05.2017
Up: "Bate vântul pe aici" , nimeni nimic?!....

#90
Tony44

Tony44

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 899
  • Înscris: 18.10.2014
Salutare!
Am comandat și eu la Digi din data de 20.07.2023, un Motorola EDGE 30 Neo, prin fidelizare (prelungirea contractului cu 2 ani pentru ambele abonamente nelimitate ce le dețin, urmând să plătesc un avans de 249 lei când curierul îmi va aduce telefonul și apoi 87 lei rată lunară timp de 12 luni).
Sper să îmi sosească măcar săptămâna viitoare...
Telefonul îl iau pentru un membru al familiei mele, eu fiind deținător de LG G8s.
Specificațiile lui EDGE 30 Neo, sunt cumva asemănătoare cu ceea ce folosesc eu de 3 ani și jumătate, cu excepția procesorului, LG-ul având Snapdragon 855 (un telefon ireproșabil, acum la 3 ani și jumătate de la achiziționare).
Display-ul lui EDGE 30 Neo fiind P-OLED (P-OLED = pixeli pe suport de plastic).
Iar al lui LG G-OLED (G-OLED = pixeli pe suport de sticlă).
Avantaje și dezavantaje...
Am văzut un videoclip pe YouTube, cu un display P-OLED (EDGE 30 Neo) spart partea tactilă protectoare de deasupra, iar display-ul propriu zis perfect funcțional.
La cele G-OLED existând posibilitatea spargerii în totalitate (parte tactilă + display).

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate