Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II
 Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea
 Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?
 Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 

Steamcharts analytic

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
ghost86

ghost86

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 22.12.2021
Am intrat de curiozitate pe siteul analitic Steamcharts unde iti arata nr. constant de jucatori online,si ce jocuri sint cele mai jucate pe Steam.
Vreau si eu sa inteleg de ce toti jucatorii de pe Steam  prefera acel joc Counter-strike?Nu-mi vine sa cred  ca sint blocati doar pe acel joc.Sint zile in care la orele de varf se ajunge si la 1 mil de jucatori
Personal nu am suportat niciodata jocul acela de la Cs Source incoace,pt. simplu fapt ca nici nu-mi aparea bine arma pe ecran si eram impuscat prin wall,asa de hackuit era acel joc la acea vreme in 2004.Acum poate ca sistemele de protectie anti cheat sint mai eficiente.
Intrebarea mea este doar una:

Ce naiba gaseste toata planeta la jocul ala,si de ce este cel mai jucat joc de pe Steam?Doar pt faptul ca e free to play?Sau care e explicatia?Toti sint blocati mental in acel joc,incredibil....Sint atatea jocuri pe Steam care merita a fi jucate si efectiv au serverele aproape goale

De asemenea am mai observat  un aspect.Jocurile care au ca motor de rulare Valve,iarasi sint cele mai apreciate,adica cele care au motor gen Half-life

Lumea asta s-a impartit in 2 tabere: CS si dota 2,altceva nu mai stiu....incredibil !!

Attached Files



#2
Naijax

Naijax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,224
  • Înscris: 13.03.2017
OK - si ai deschis acest topic doar ca dai cu "HUO!" la jucatorii de Counter-Strike si Dota 2 ?

Vezi-ti de treaba Posted Image

#3
ghost86

ghost86

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 22.12.2021
departe gandul meu de a ofensa pe cineva in acest topic.Vreau doar sa inteleg ce aveti toti cu acest CS,doar atat  :|
Peace Posted Image

#4
FeDaYin

FeDaYin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,667
  • Înscris: 03.01.2007
Joci pe serverele de la www.faceit.com Au anti-cheat propriu, servere proprii, 128 tick si nu vei da de codati. DAR, jucatorii de pe faceit sunt mult mai buni ca cei de pe competitive, asa ca daca esti praf la acest joc, faceit n-o sa te ajute cu nimic, o sa acuzi in continuare ca toti au wall, iar tu este mult mai bun ca ei.

PS: Odata selectata arma cu care joci, arma ramane pe ecran, nu dispare atat timp cat nivelul de viață este 1 sau mai mare. Dupa ce mori (in joc), dispare arma de pe ecran. Apoi poti vedea cum joaca ceilalti jucatori de la tine din echipa. Dupa ce mori dispare hud-ul unde iti aparea nivelul de viață.

#5
ando01

ando01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 17.12.2006

View Postghost86, on 13 mai 2022 - 18:56, said:

departe gandul meu de a ofensa pe cineva in acest topic.Vreau doar sa inteleg ce aveti toti cu acest CS,doar atat  Posted Image
Peace Posted Image

daca nu ai jucat cativa ani pe servere bine administrate nu ai cum sa intelegi

#6
JustXXL

JustXXL

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,267
  • Înscris: 04.03.2020
CS GO ruleaza foarte bine si pe PC-uri slabe ca configuratie.
Mie nu imi place, mor prea repede, nici nu vad bine inamicul ca deja sunt mort.
Plus ca grafica e praf, nu se compara cu shootere recente.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate