Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Are voie Google/Emag/compania de telefonie mobila sa spuna cine esti?

* * * - - 4 votes
  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#37
gymy

gymy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,997
  • Înscris: 29.11.2005
Ca idee eu am o adresa de e-mail folosita doar pentru ăștia care o cer fără motiv. Întru acolo odată la 2 luni și bag totul în spam. La număr de telefon am un abonament digi care stă tot timpul In modemul 4g din masina. Pot să trimită câte mesaje vor, nu ma afectează. La emag încă au numărul meu vechi de telefon schimbat acum un an. Cred că le folosește mult!! ��

#38
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,069
  • Înscris: 01.12.2001
Daca nu vrei sa fii identificat: iei un SIM gratis de la un magazin și îl pui într-un telefon luat din talcioc.
Te conectezi la free wifi sau reîncarci cu cash. Pui un cont Google nou făcut.
Nu te găsește nimeni.

#39
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 71,991
  • Înscris: 15.06.2007

 eiffel, on 09 mai 2022 - 14:43, said:

Pfff... ce mai tevatura...
Furnizorul vede si ce ai tu in telefon, setari, etc... Le poate chiar schimba.

Sau reclame targhetate - nu primesti ?

Sa ai GPS-ul activat si sa treci pe langa un magazin si sa primesti reclama exact de la magazinul ala ?
ooh ce ma intreaba google: how was lidl? Kaufland etc.. sau daca vreau sa las o recenzie.

#40
mosto

mosto

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 22.04.2022

 dorin_2k, on 10 mai 2022 - 22:40, said:

Te conectezi la free wifi sau reîncarci cu cash.
Bun sfat, daca vrei sa fii identificat mai rapid.

#41
mosto

mosto

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 22.04.2022

 tfmercedez, on 11 mai 2022 - 12:41, said:

ooh ce ma intreaba google: how was lidl? Kaufland etc.. sau daca vreau sa las o recenzie.
Inca am cosmaruri cu intrebarile Google: Am vazut ca ai fost la ObiectivTuristic, uploadam pozele facute acolo pe Google Maps?
Chiar ce imi doream, sa se uite toata planeta la pozele mele private. Si mai nasol era ca se activa si autoupload.

Era un timp cand multi dadeau din nestiinta sau din greseala da la intrebarea aia si era plin Google Maps cu poze private facute la masa, la gratar, la plaja...

#42
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 71,991
  • Înscris: 15.06.2007

 mosto, on 11 mai 2022 - 15:32, said:


Inca am cosmaruri cu intrebarile Google: Am vazut ca ai fost la ObiectivTuristic, uploadam pozele facute acolo pe Google Maps?
Chiar ce imi doream, sa se uite toata planeta la pozele mele private. Si mai nasol era ca se activa si autoupload.

Era un timp cand multi dadeau din nestiinta sau din greseala da la intrebarea aia si era plin Google Maps cu poze private facute la masa, la gratar, la plaja...
ma mai amuz si eu pe maps, caut un loc, si la noutati maps arata tot felul de poze, selfie etc..

#43
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,069
  • Înscris: 01.12.2001

 mosto, on 11 mai 2022 - 15:13, said:

Bun sfat, daca vrei sa fii identificat mai rapid.
Asa crezi? Wifi gratis în zona fără camere.
Reicarci cu Cash din robot sau magazin fără camere.
Nu te identifica nici în juma de an

#44
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 71,991
  • Înscris: 15.06.2007
Si daca mergi la emag si spui ca nu ai baterie la telefon si nu stii numarul pe dinafara?  




#45
loveparade

loveparade

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,429
  • Înscris: 23.07.2006

 dorin_2k, on 10 mai 2022 - 22:40, said:

Daca nu vrei sa fii identificat: iei un SIM gratis de la un magazin și îl pui într-un telefon luat din talcioc.
Te conectezi la free wifi sau reîncarci cu cash. Pui un cont Google nou făcut.
Nu te găsește nimeni.


 dorin_2k, on 11 mai 2022 - 16:41, said:

Asa crezi? Wifi gratis în zona fără camere.
Reicarci cu Cash din robot sau magazin fără camere.
Nu te identifica nici în juma de an

Incearca asta in UK, succes!
Zi merci ca la SRI-ul nostru sunt oameni batrani care stiu folosi Windows 95, 98 si Xp.

#46
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 71,991
  • Înscris: 15.06.2007
Ca fapt divers.. ca tot si-a schimbat twitter stapanul, apar actualizari la termeni si conditii.

Pana si nivelul bateriei telefonului ii poate interesa..


[ https://i.postimg.cc/CM8rNZsp/Screenshot-20220511-203958-Twitter.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


[ https://i.postimg.cc/ydchFR4f/Screenshot-20220511-203914-Twitter.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://i.postimg.cc/8zchZ9gf/Screenshot-20220511-203817-Twitter.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://i.postimg.cc/tgPnfHSJ/Screenshot-20220511-203644-Twitter.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://i.postimg.cc/6qH8R63j/Screenshot-20220511-203614-Twitter.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate