Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Samsung S23 - zvonuri

  • This topic is locked This topic is locked
571 replies to this topic

#559
bigwall

bigwall

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 442
  • Înscris: 04.08.2019

View PostNenea Zap, on 01 februarie 2023 - 20:57, said:

Samsung oferă și ei buyback pe perioada de precomenzi.
Aveți idee ce prețuri oferă?
Mai bune decât flip sau nu?

Teoretic ar trebui, ca să te încurajez să cumperi telefonul la preț de precomandă, în alte țări este.
asta ma intrebam si eu

#560
razvanviper

razvanviper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,428
  • Înscris: 31.12.2006
Cum a fost prezentarea? Ceva interesant? :)


#561
Sclaud

Sclaud

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,007
  • Înscris: 30.01.2012
No cum e pana la urma ? Ca peste tot se zice ca voucher de 500 lei si dublu capacitate de stocare ... da unde e voucherul ?
A primit careva vreun voucher pana acum ?

Edited by Sclaud, 01 February 2023 - 21:12.


#562
theodinu2003

theodinu2003

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 753
  • Înscris: 12.03.2020
Salut! Dar de ce asa oare este pretul mai scazut pe emag decat pe samsung.ro?

#563
razvanviper

razvanviper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,428
  • Înscris: 31.12.2006
Din ce vad, are nou display E6?

#564
sorinu

sorinu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 01.02.2003
6.2.2. Clientii care achizitioneaza de pe www.samsung.com, in limita stocului disponibil, in perioada de
precomanda 1 – 16 Februarie 2023, unul dintre noile telefoane Galaxy dupa cum urmeaza: S23 versions

vor putea beneficia prin participarea la programul Trade In, in perioada 15-31 Martie 2023, de o
reducere obtinuta in urma evaluarii vechiului telefon, in conditiile indeplinirii criteriilor de evaluare
conform programului Trade In, in functie de modelul telefonului vechi.
Evaluarea vechiului telefon se face prin programul Trade In numai in magazinele Samsung Experience
Store din Mega Mall Bucuresti (bd. Pierre de Coubertin nr 3-5), AFI Cotroceni Bucuresti (bd. Vasile Milea
nr. 4), AFI Ploiesti (str. Calomfirescu nr. 2), Promenada Mall (Calea Floreasca, nr. 246) si Baneasa
Shopping City (Șoseaua București-Ploiești, nr. 42-44).
Dupa evaluarea produsului vechi, se va emite voucherul de reducere care va fi aplicat pe loc pentru o
achizitie de produse disponibile in magazinul Samsung Experience Store in care a fost efectuata
evaluarea. Clientul va primi voucherul in urma evaluarii telefonului actual din lista de telefoane valabile
in campanie. Clientul poate verifica cu Partenerul termenii și condițiile pentru mai multe detalii sau
direct în magazine.
Reducerea nu va putea fi preschimbata in bani. Valoarea reducerii primite prin sistemul Trade In este cu
TVA inclus. Produsul predat prin Trade In, odata predat de catre Client catre Estep B2B S.A. sau Avenir
Telecom S.A. (denumite “Partenerul”) si semnat contractul de vanzare-cumparare, nu poate fi inapoiat
ulterior de catre Estep B2B S.A. sau Avenir Telecom S.A. prin solicitare de anulare a tranzactiei de catre
Client. In situatia in care Clientul returneaza produsul nou achizitionat prin Program, Clientul va primi
inapoi, dupa stornare, suma corespunzatoare achizitiei produsului nou, mai putin valoarea reducerii
primite pentru Produs dupa evaluarea acestuia. Organizatorul presupune ca fiecare client care participa
la Program detine cu titlu legal Produsul cu care participa la Program, mai exact ca fiecare client este
proprietarul de drept al Produsului pe care îl preda în showroom-urile participante la Program.
Organizatorul nu are obligatia de a verifica și de a certifica dreptul clientului asupra produsului predat în
cadrul Programului, întreaga responsabilitate în acest sens apartinând clientului.

View PostSclaud, on 01 februarie 2023 - 21:12, said:

No cum e pana la urma ? Ca peste tot se zice ca voucher de 500 lei si dublu capacitate de stocare ... da unde e voucherul ?
A primit careva vreun voucher pana acum ?

vezi aici in postarea mea, este deja aplicat in cos.  https://forum.softpe...0#entry29720152

#565
netty1994

netty1994

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,095
  • Înscris: 22.01.2014
au spus ceva legat de procesor? este fabricat de ei? si-au bagat gheara in el sau e snap gen2 pe care il folosesc toti si este facut de TSMC?

#566
Alice

Alice

    Big Boobs

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,141
  • Înscris: 05.12.2002

View Postsorinu, on 01 februarie 2023 - 20:41, said:


Toate produsele marcate cu Genius au retur extins la 60 zile. Citeste regulament.
Da, stiu ca asta scrie in regulament, dar puteam sa jur ca vazusem la alte produse "beneficii GENIUS pentru acest produs" si ca scria de 60 de zile. Probabil m-am inselat.
Om vedea, daca in 2 luni scade pretul suficent, fac retur :)

#567
sorinu

sorinu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 01.02.2003
Și eu la fel 😂

#568
theodinu2003

theodinu2003

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 753
  • Înscris: 12.03.2020
Oare dupa perioada de precomanda cel de 512 ramane tot 6500 de lei?

#569
bigwall

bigwall

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 442
  • Înscris: 04.08.2019

View Posttheodinu2003, on 01 februarie 2023 - 21:46, said:

Oare dupa perioada de precomanda cel de 512 ramane tot 6500 de lei?
nu, se face inapoi 7700 parca.. dar eu presimt ca in 1-2 luni scad preturile, un s23 ultra 256gb pe la vreo 5400-5500

#570
theodinu2003

theodinu2003

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 753
  • Înscris: 12.03.2020
Nu stiu ce sa fac! Am avut toate s-urile pana la s22 u, am trecut pe iph 14 pm dar asa tare ma mananca sa trec la “prima iubire”! Este tentanta ( pentru mine) oferta de 512 gb la 6500! Sincer ma asteptam la ceva peste 7000 lei!

#571
bigwall

bigwall

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 442
  • Înscris: 04.08.2019

View Posttheodinu2003, on 01 februarie 2023 - 21:50, said:

Nu stiu ce sa fac! Am avut toate s-urile pana la s22 u, am trecut pe iph 14 pm dar asa tare ma mananca sa trec la “prima iubire”! Este tentanta ( pentru mine) oferta de 512 gb la 6500! Sincer ma asteptam la ceva peste 7000 lei!
da.. si eu ma gandesc serios daca sa-l precomand sau nu. singurul gand care ma macina este ca dupa maxim 1 an, il mai dau pe olx cu jumate din cat l-am luat.. deci pe la vreo 3200 lei. Destul de putin zic eu.. Se devalorizeaza extrem de repede. Dar totusi, ma batea gandul sa-l tin macar 2 ani, sa nu mai stau sa le schimb la 1 an..

#572
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 45,849
  • Înscris: 14.08.2007

View Posthyp3rion, on 01 februarie 2023 - 20:17, said:

Asta-i prezentare la un telefon sau la o camera foto ??
Ce ai vrea sa-ti prezinte, cum vorbesc oamenii la telefon? :D

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate