Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Autorecenzare

- - - - -
  • Please log in to reply
126 replies to this topic

#1
bbseptik2017

bbseptik2017

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 457
  • Înscris: 23.08.2017
Buna ziua tuturor. Abia am terminat de facut o autorecenzare, mi s-a finalizat procesul cu succes, am descarcat si un transcript al recenziei, dar nu am primit pe email nicio dovada a autorecenzarii. E in regula, urmeaza sa o primesc, nu o mai primesc, care-i faza? Sper sa nu imi tranteasca vreo amenda dupa data de 15 mai, cum ca, vezi Doamne, nu m-am autorecenzat!!!

Revin, Acus am descoperit. Peste 7 zile se emite dovada!! Topic inchis!

#2
sas1975

sas1975

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,289
  • Înscris: 21.10.2013
Dovada ti-o descarci singur de aici: https://dovrec.insse.ro/

#3
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,660
  • Înscris: 30.10.2009

View Postbbseptik2017, on 05 mai 2022 - 11:10, said:

Sper sa nu imi tranteasca vreo amenda dupa data de 15 mai, cum ca, vezi Doamne, nu m-am autorecenzat!!!
Am văzut titluri de articole tâmpite cu subiectul ăsta. Nu se dau amenzi, auto-recenzarea e opțională.

Edited by althea, 05 May 2022 - 11:37.


#4
bbseptik2017

bbseptik2017

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 457
  • Înscris: 23.08.2017
Revin. Cei care au facut site-ul asta sunt tembeli! L-am inscris si pe fiul meu, la alte persoane din gospodarie, minor fiind, sub 15 ani. Il ia drept capul gospodariei! Posted Image Posted Image Desi este precizat deja sotul meu la capitolul asta! Astia nu sunt normali!

#5
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,665
  • Înscris: 05.02.2012

View Postbbseptik2017, on 05 mai 2022 - 11:32, said:

Cei care au facut site-ul asta sunt tembeli!
Confirm :)
Sotia avea o intrebare gen :daca a urmat cursuri universitare in 2021 , si a pus (NU, ea absolvind prin 2014) iar apoi la urmatoarea intrebare a fost ceva de genu :"ce curs universitar a absolvit in 2021" :lol: . Nu stiu daca exact la fel era, dar era ceva ce se batea cap in cap cu raspunsul anterior
O alta prostie mi se pare ca in loc de familie, au trecut gospodarie ... gen :"cate gospodarii sunt la adresa X" . Se putea folosi cu totul altceva si mult mai simplu facut

#6
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,781
  • Înscris: 12.01.2018
nici  părintele decedat n-ai unde să-l treci.apare viu dacă stai cu ei în casă

#7
bbseptik2017

bbseptik2017

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 457
  • Înscris: 23.08.2017
Am incercat a doua autorecenzare, pentru familia noastra, dupa ce am facut pentru soacra-mea! La ea a mers, la noi, nu!! Nu am crezut ca asa ceva este posibil! Am incercat iarasi recenzia si il ia DOAR pe Andrei, minorul meu de 11 ani! Deci el este singur in locuinta, noi nu existam! In 3 minute am terminat autorecenzarea!! Alooo, guvernantilor, trezirea!

#8
Cmd199306

Cmd199306

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 289
  • Înscris: 15.07.2019

View PostAndreysc7, on 05 mai 2022 - 11:40, said:

Confirm Posted Image
Sotia avea o intrebare gen :daca a urmat cursuri universitare in 2021 , si a pus (NU, ea absolvind prin 2014) iar apoi la urmatoarea intrebare a fost ceva de genu :"ce curs universitar a absolvit in 2021" Posted Image . Nu stiu daca exact la fel era, dar era ceva ce se batea cap in cap cu raspunsul anterior
O alta prostie mi se pare ca in loc de familie, au trecut gospodarie ... gen :"cate gospodarii sunt la adresa X" . Se putea folosi cu totul altceva si mult mai simplu facut

Am păţit la fel. De fapt, ei vor să ştie dacă ai absolvit ceva până în 2021 (inclusiv), dar nu au ştiut să pună corect întrebarea.

#9
mosto

mosto

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 22.04.2022
Dovezile vin sau nu vin dupa cum bate vantul.

View Postbbseptik2017, on 05 mai 2022 - 11:32, said:

Revin. Cei care au facut site-ul asta sunt tembeli!

E facut varza sistemul si nu de acum, ci inca de la infiintare.
Cu ocazia asta realizeaza multi cat de gresite sunt in realitate datele de la INS cand vad cu ochii lor ca totul e anapoda.
Va dati seama in trecut cat de gresite erau?

Tot Recensamantul asta e o gluma, nici la asta nu particip, ca n-are nici un rost... adica pentru noi n-are nici un rost, pentru ei are un rost, ca mai scot niste bani de la buget si ii baga in buzunarele lor si a cunostintelor lor sub pretextul recensamantului.

#10
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007
Le femei e vitala informatia de cate ori s-au recasatorit. La barbati nu conteaza.
Nu e rea nici informatia cu privire la gradul de rudenie al persoanelor din gospodarie, sigur e o informatie foarte practica.

Misto ca te poti autorecenza sub categoria HOMELESS.

#11
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,026
  • Înscris: 07.11.2006

View Postbbseptik2017, on 05 mai 2022 - 11:32, said:

Revin. Cei care au facut site-ul asta sunt tembeli!

N-ai ce face.
Doar in Romania sunt cei mai destepti IT-sti din lume.

ps.
Stiu,stiu deja replica.In acest gen de  cazuri participa doar aia prosti.Interesant este ca aceasta situatie se gaseste peste tot:CNAS,ANAF,CNP,SEAP,etc.

#12
Cronos1

Cronos1

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 680
  • Înscris: 27.08.2021
Eu eram linistit ca m-am recenzat si cand am facut o verificare cu cnp mi-a dat ca nu m-am recenzat sau ca e o greseala si sa reincerc pe 14-15 mai. Cred ca o sa imi bag picioarele...

#13
cristiandrei

cristiandrei

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,143
  • Înscris: 19.05.2005

View PostCronos1, on 05 mai 2022 - 13:08, said:

Eu eram linistit ca m-am recenzat si cand am facut o verificare cu cnp mi-a dat ca nu m-am recenzat sau ca e o greseala si sa reincerc pe 14-15 mai. Cred ca o sa imi bag picioarele...

Fix asa si eu, am facut din nou, tot asa imi spune, mai incerc sa verific peste cateva zile, daca nu e atunci asta e

#14
Cronos1

Cronos1

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 680
  • Înscris: 27.08.2021
Si sunt si tampite intrebarile! O prostie...

Edited by Cronos1, 05 May 2022 - 13:13.


#15
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,376
  • Înscris: 01.12.2001
Daca nici într-o lună de când s-a lansat platforma nu ați fost în stare să puneți câteva bife in acel recensământ....
Așteptați sa vina recenzorul la voi, dar nu veți mai avea o zi liberă la serviciu. Pt 20 minute de pus câteva bife

#16
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007
Inteleg sa dea amenzi, dar pentru ce ?! Ca nu vreau sa declar cum imi cautam de munca pe 28 Noiembrie si - in cazul in care primeam oferta de munca - puteam incepe in prima saptamana din decembrie ?! wtf, asta e test de docilitate-imbecilitate, nu are treaba cu statistica

View Postdorin_2k, on 05 mai 2022 - 13:32, said:

Daca nici într-o lună de când s-a lansat platforma nu ați fost în stare să puneți câteva bife in acel recensământ....
Așteptați sa vina recenzorul la voi, dar nu veți mai avea o zi liberă la serviciu. Pt 20 minute de pus câteva bife

Dar mici, bere, faina nu se dau ? Intreb pentru un prieten vaccinat, ca s-a obisnuit cu gustul de mici.

#17
stoshiba

stoshiba

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,842
  • Înscris: 22.02.2014
Itist-ul trebuie sa colaboreze cu un expert in limba romana.

#18
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007
Iscoditori IT-istii astia.
Daca declari persoane in gospodarie (varul), trebuie sa declari 'partenera' varului, ma rog cu ce matracuca s-o vedea ala prin oras.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate