Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Samsung S10 vs Iphone SE 2020

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
Celtic

Celtic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 817
  • Înscris: 24.12.2004

 irisu, pe 03 mai 2022 - 19:05, a scris:

eu de fapt voiam sa iau telefon pana in 1000 lei dupa care sa imi scot parleala inapoi cand vineam SE-ul. Deci cade din start chestia sa imi iau telefon la 2000 lei.

Am vazut un Motorola G31 la blackfriday atat la Altex cat si la Emag la 700 lei.

Am citit despre el reviewuri si multi spun ca nu merita banii, ca se incinge ca blabla.

Ce parere aveti? Merita sa dau SE-ul si sa iau un Moto G31? Nu are ecranul gigantic si vad ca are baterie de 5000.

plus ca am vazut ca nu are fast charge la Moto g31
Lasa Motorola aia, vezi ca ai Samsung A52 la 1079 si la Emag si la Altex.

#20
megastorm

megastorm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 760
  • Înscris: 22.04.2013
Atenție, mai urmăriți ofertele.
Am luat de la Altex iPhone 12 cu 2500 lei plus voucher de 300 de lei.
Nu fac reclamă dar uneori merită să ai un ban pus deoparte pentru oferte din astea mai speciale

#21
missionnad

missionnad

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,490
  • Înscris: 13.11.2011

 icssizero, pe 03 mai 2022 - 19:45, a scris:


Si cam cate ore pe zi asa ruleaza "fara probleme" ??
Nu de alta dar initiatorul cauta un telefon care sa il tina bateria mai mult decat il tine la SE.

Ai grija, cine te citeste te si crede.

Ps: am un S4 care merge fara probleme, daca il incarc de mai multe ori pe zi si stii ce, bateria are  cam 3 ani, si e din blister, Samsung, nu baubau !
Cam 5 ore de SOT , când era nou rula 8-9 (economie energie activată în ambele cazuri,mereu)
Ideea este că odată cu update-ul la Android 12 nu am remarcat nici o diminuare a autonomiei bateriei .
PS: dețin tot felul de gadgeturi (playere portabile,lanterne de bicicleta) care sunt pe acumulatori Li-Ion si care au ceva ani vechime ,nu am remarcat nici o diminuare a capacității acestora . Dacă sunt păstrate în condiții propice nu au nimic.
Playerul portabil il am din 2013 in puii mei,l-am folosit ocazional,mai mult a stat ... bateria încă e super ok...
Și tu zici ca una care a stat 3 ani intr-un telefon sigilat e uzată??? Despre ce vorbim? .. Să zicem că a pierdut 1-2 % comparativ cu atunci cand era "proaspătă" ,dar atât.
S10 e tras in jos de data la care acesta fost lansat , în niciun caz de acumulatorul care a stat 3 ani in el.
PS2: si eu am un S4 căruia i-am luat mai demult un acumulator "original la blister" ,din păcate era baubau, după câteva luni s-a umflat puternic.Am reușit în cele din urmă sa fac rost de unul într-adevăr original de prin 2015 dintr-un kit de încărcare  și care este ce trebuie.
Atașez poza.

Attached Files


Edited by missionnad, 04 May 2022 - 06:31.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate