Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 

Cea mai buna varianta de E-Mail-Hosting

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,720
  • Înscris: 13.07.2011

View Postdani.user, on 09 mai 2022 - 13:12, said:

Redirectionez = nu raman (prea mult timp) la intermediar.

Acest lucru nu l-am stiut, o sa ma interesez si fac dupaia redirectionarea directa in asa fel incat sa nu imi ramana nimic pe hostingul de 200mb.

#20
balauru69

balauru69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,869
  • Înscris: 27.08.2005

View Postbusiness11, on 09 mai 2022 - 11:09, said:


Am 200 MB gratuit de la ei. Mi-am luat un hosting pana la urma ca am zis ca aia 200 MB nu imi ajung.

Nu cred ca ai inteles ce am zis. Sau poate eu nu am inteles ce vrei :) Ia vezi improvmx.com si zi daca e ceea ce vrei.

#21
bai3tzash

bai3tzash

    Membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,464
  • Înscris: 01.08.2006
Vezi și Zoho mail https://www.zoho.com...il-pricing.html

Au și gratuit

#22
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Ce vrea el e sa primeasca mailurile de pe domeniul .at pe gmail. Atat, nimic mai mult. I-am dat eu un plan gratuit primul an la viitoarea mea firma de hosting si s-a rezolvat.

Exista multi clienti de e-mail, dar cred ca s-ar fi complicat mult prea mult sa seteze un redirect prin ei, mult mai simplu in cpanel.

#23
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,720
  • Înscris: 13.07.2011
Exact. Multumesc inca odata pe calea asta SynOfficial!

#24
donpatron

donpatron

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 13.02.2022
Pentru cine mai intra pe topicul asta in cautare de servicii de mail hosting:

1. Protonmail - end to end encrypted, 5 Gb, 1 domeniu, 5 alias, 5 euro / luna, 48 euro / an
2. Tutanota - end to end encrypted, 1 Gb, 1 domeniu, 5 alias, catchall, 12 euro / an
3. mailbox.org - servere in germania, privacy oriented provider, 3 euro / luna, mai multe domenii permise, 50 alias
4. soverin.net - servere in germania, privacy oriented provider, 3,25 euro / luna, 25 Gb, alias nelimitat, domenii nelimitate
5. purelymail.com - servere in SUA, 10 euro / an, domenii nelimitate, alias nelimitate (se afla in beta)
6. mxroute.com - servere in SUA, planuri multiple
7. infomaniak.com - servere in elvetia, 19 euro/an +TVA, 5 mailbox, aliasuri, spatiu necontorizat

daca imi mai aduc aminte mai bag

#25
prc6

prc6

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 09.01.2008
Yandex (Mail), e peste zoho si restul.

#26
donpatron

donpatron

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 13.02.2022
Yandex mail are o serie de minusuri care il pun cam la coada clasamentului:

- nu ofera end to end encryption
- are 4 datacenters in Rusia si unul in Finlanda. cel din Finlanda sta pe generatoare fiindca finlandezii i-au taiat curentul https://www.datacent...-war-sanctions/
- avand in vedere respectul pe care natiunea rusa il are fata de viata privata, secretul corespondentei si drepturile omului, as folosi Yandex doar daca as avea nevoie sa transmit ceva in mod direct la FSB
- nici cu finantele nu stau bine baietii, le-au cam picat actiunile atat de rapid incat au fost oprite de la tranzactionare: https://finance.yaho...FNwYW4iOnt9fV19
- limita pentru numarul de mail-uri pe carepoti sa le trimiti in 24 de ore e mai mica decat la zoho
- partea de administrare a gazduirii domeniului e in constructie de vreo 3 ani
- suportul tehnic este inexistent
- trimit de pe servere blacklisted

#27
COLBYLICIOUS

COLBYLICIOUS

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 13.02.2022
Salut, vezi acest clip care cred ca te poate ajuta.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/AT9MiUDtk4E?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate