Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Diferente dioptrii intre ochi

cod CAEN magazin online cu aproba...

Vocuher eMag peste pret comanda a...

Punct alb pe gingie
 Schema scaner Lexmark X215

Descarcare poze raw de pe card mi...

Frigiderele in 1960

Popcorn nefacut
 Voua va este usor sa cititi conto...

Faceti mancare acasa vs mancatul ...

Am nevoie de codul de autentifica...

Magazin online -recomandari platf...
 Casa verde cu baterii

Ambreiaj care nu cupleaza in R. A...

Recomandare submersibila

[Cum] Magneti Puternici - Cum se ...

Huawei Watch GT 3 Pro

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
595 replies to this topic

manic_user

manic_user

Slightly Older Member

• Grup: Senior Members
11 zile m-a ținut bateria ceasului după prim încărcare (toate funcțiile activate și purtat tot timpul la mână).
Luați-o pur și simplu ca pe o informație despre durata de viață a bateriei, nu ca pe o promovare de produse, așa că ii rog pe neobosiții fani ai altor modele să se abțină în a o da în versus. Știm deja, "a lor" este mai mare și mai vânjoasă.
După nemulțumirea deja prezentată aici în legătură cu stabilitatea conexiunii Bluetooth la distanțe mai mari și cu pereți între telefon și ceas, mai am o nemulțumire în legătură  cu brățara de titan: fie este prea mică și simt ceasul prea strâns, fie, daca mai adaug o za, este pre mare și alunecă spre mână.

shymano

shymano

Guru Member

Asta e, la bratarile metalice ...
Nu prea ai ce face, nu ai cum sa le reglezi exact ca pe cele de silicon/fluoroelastomer.

manic_user

manic_user

Slightly Older Member

Am pus deja cureaua de silicon de la bătrânul Watch GT 2 (pe ăla l-am vândut cu o curea metalică să fie mai arătos). Este mult mai comod cu siliconul, dar nu mă mai pot făli cu titanicul! :D

shymano

shymano

Guru Member

Ziua, la o plimbare, merge si mai larga ...

sebesan83

sebesan83

Junior Member

• Grup: Junior Members
Eu am cu curea de silicon,am fost azi la altex sa vad watch 3 pro dar din pacate nul aveau expus in magazin,doar online.Cred ca pana la urmă il tin pe asta ,bateria are deja 6 zile si mai am 32% cu toate funcțiile activate plus ceva convorbiri,muzica,butonat la greu,descarcat fete etc.Astept Samsung Galaxy watch 5 pro,din ce mam uitat pe YouTube la review-uri pare ok..baterie mare etc,nu stiu wifi daca are..Ala va fi al 2 lea smartwatch.Am jmperecheat ceasul cu un tel Huawei si am văzut ca avea si funcția remote camera ceea ce pe tel meu Xiaomi mi 11 lite nu are.

shymano

shymano

Guru Member

Daca esti in Bucuresti si in apropiere, il au in Afi, la standul Huawei.

ericmihai2011

ericmihai2011

Junior Member

https://www.huaweice...0-journey/.Uite ce viitor are watch 3 pro. Te sfătuiesc să dai retur la gt3 pro.Nu merită preț calitate.

Huawei watch 3 pro elite resigilat la Altex 1500 Ron vs 2300ron gtr pro.

sebesan83

sebesan83

Junior Member

shymano, on 29 iulie 2022 - 11:54, said:

Daca esti in Bucuresti si in apropiere, il au in Afi, la standul Huawei.
Sunt din Lugoj, Timiș...nu merge linkul de mai sus..

Smarty

Smarty

Member

• Grup: Members

sebesan83, on 26 iulie 2022 - 19:55, said:

In aplicatie imi arata ca masoara..
Asa imi arata si mie. Zilele trecute am primit notificare ca mi-a masurat tensiunea (desi daca ii dau masurare manuala, nu merge). Poate testeaza vreo functie viitoare de masurat tensiunea.
Ce am descoperit recent e "Arterial Stiffness Detection" care merge sa faci masuratoare manuala. (poate e demult functia dar n-am vazut-o, e mai ascunsa)

manic_user

manic_user

Slightly Older Member

ericmihai2011, on 29 iulie 2022 - 12:25, said:

https://www.huaweice...0-journey/.Uite ce viitor are watch 3 pro.
Viitorul pentru Watch 3 Pro este ĂSTA! :D
Adică are un viitor îngropat de noul Watch 3 Pro. Posted Image

Edited by manic_user, 29 July 2022 - 18:09.

sebesan83

sebesan83

Junior Member

manic_user, on 29 iulie 2022 - 18:08, said:

Viitorul pentru Watch 3 Pro este ĂSTA! :D
Adică are un viitor îngropat de noul Watch 3 Pro. Posted Image
Deja nu mai stiu ce sa fac..la gt3 pro imi place designul la nebunie..stiu ca w3pro e mult mai performant dar e si mai baban!Mai am 7 zile timp sal returnez..Ma gandesc ca si la gt3pro poate o sai dea harmony os 3.0

ericmihai2011

ericmihai2011

Junior Member

Cum crezi tu că o să i dea harmony OS 3.0 dacă nu are resursele necesare(doar 32 MB RAM și 4 GB rom.)

ericmihai2011

ericmihai2011

Junior Member

Watch 3 pro are baterie de 790 mAh RAM de 2 GB și 16 GB ROM are hardware puternic și o să primească multe updateuri. Este cel mai bun DPV hardware de pe piața. Verifică și ai să vezi.

ecsclusiv4u

ecsclusiv4u

Member

• Grup: Members
@ericmihai2011 watch 3 pro da este cel mai potent hardwear dintre produsele watch Huawei dar software lasă mult de dorit, te întreb poate ști c-am cât de multe update-uri o sa primească ca de când sa lansat pana acuma nu a prea primit și chiar ultimul update aduce o fata de ceas egala cu zero, și da am și Huawei watch 3 pro.
Se chinuie de când sa lansat sa implementeze o amărâtă de plata sau un browser și un cont de e-mail. Noroc ca se mai pot instala din alte surse unele aplicați.

shymano

shymano

Guru Member

sebesan83, on 29 iulie 2022 - 19:17, said:

Deja nu mai stiu ce sa fac..la gt3 pro imi place designul la nebunie..stiu ca w3pro e mult mai performant dar e si mai baban.
Am mana subtire, 17-18 cm ...
Inainte de a lua GT 3 Pro, am probat Watch 3 Pro-ul.
IMENS, am zis ca nu iau asa ceva nici picat cu ceara !!!
Luasem deja Watch 3, i-l dadusem lui fi-miu.
Am luat GT 3 Pro, l-am butonat vreo 4 zile ... m-am umplut de nervi, vazand ca asta e de 2 ori mai scump ca Watch 3, insa e chiuretat in ultimul hal ...
Am fost iar la Huawei, probeaza iar Watch 3 Pro ... si du-te, si intoarce-te, hotarat si nehotarat ... plin de nervi, ca era gros si greu fata de GT 3 Pro ...
Pana la urma am zis "gata, il iau" ... macar sa nu mai stau cu gandul ca nu am aia, nu am aialalta.
L-am schimbat, am luat Watch 3 Pro-ul ... vreu sa spun ca dupa 2 zile, cred, nu am mai simtit ca e gros, ca e greu ... acum nu l-as mai da jos de la mana.
Important: de ani de zile nu am mai purtat ceas, asa ca acum mi se parea in plus orice aveam la mana ... cateva zile inainte pusesem de proba o bratara Xiaomi avuta prin casa; nu am suportat-o.
Iti dai seama cum era Watch 3 Pro-ul (!!!)

manic_user

manic_user

Slightly Older Member

De dragul adevarului și din respect pentru cei care ne citesc, țin să fac precizarea că niciodată, dar absolut niciodată, în același magazin, un Watch GT 3 Pro nou nu a avut un preț dublu față de de Watch 3 Pro, tot nou.

shymano

shymano

Guru Member

E m-am exprimat fata de Watch 3 ... n-ai fost prea atent ...

sebesan83

sebesan83

Junior Member

Cam asa arata la mine pe mana....

Attached Files

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate