Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

Sfat bicicleta

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
Inginerul_

Inginerul_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,946
  • Înscris: 18.02.2018

View PostDoarEu099, on 26 aprilie 2022 - 09:51, said:

eu sunt pățit cu decathlon si m-am jurat ca nu mai cumpăr niciodată bicicletă de la ei.
Nu contest ceea ce spui, cred insa ca ai fost teribil de ghinionist.
Am un Rockrider in iulie 2018. Pe care l-am trantit prin toate gropile si de pe toate trotuarele din Bucuresti. L-am alergat pe multe trasee de bike de pe Valea Prahovei. Etc.
Nu a cazut nimic, singurele chestii pe care le-am facut la bicicleta asta este sa gresez lantul si sa schimb o camera.
Mai exista insa o explicatie, calitatea produsului a scazut foarte mult intre momentul cand am cumparat eu bicicleta si februarie 2020.

Edited by Inginerul_, 29 April 2022 - 08:40.


#38
adip1962

adip1962

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,487
  • Înscris: 01.07.2020
Intotdeauna acolo unde exista cititi recenziile celor care au cumparat. O sa aveti surprize cu unele biciclete decathlon.

#39
underb

underb

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,491
  • Înscris: 08.03.2015

View Postabac, on 29 aprilie 2022 - 05:38, said:

Stie cineva cand se va interzice accesul bicicletelor in parc ca in lumea civilizata?

Acum vreo 25 de ani.

Cand ne luau gardienii publici ventilele.

#40
denisbirda1

denisbirda1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 07.03.2022

View Postabac, on 29 aprilie 2022 - 05:38, said:

Stie cineva cand se va interzice accesul bicicletelor in parc ca in lumea civilizata?
Cred ca peste 30 de ani. Poti rani pe cineva cu bicla in parc, deci ar trebui interzise in parc.

#41
sirgoofy

sirgoofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,024
  • Înscris: 06.09.2008

View Postadip1962, on 29 aprilie 2022 - 08:44, said:

Intotdeauna acolo unde exista cititi recenziile celor care au cumparat. O sa aveti surprize cu unele biciclete decathlon.
Alea sunt de la cei ce cred că bicicleta e ca mașina, o iei și 5 ani nu-i trebuie nimic.
Sau cei ce iau mărime nepotrivită..
Ori cei ce nu știu să regleze o șa sau să rotească un mâner, apoi strigă că-s proaste.

Sigur, sunt unele care NU merită banii și-n Decathlon și peste tot, e treaba ta să alegi bine.

Edited by sirgoofy, 29 April 2022 - 10:57.


#42
underb

underb

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,491
  • Înscris: 08.03.2015

View PostInginerul_, on 29 aprilie 2022 - 08:34, said:


Nu contest ceea ce spui, cred insa ca ai fost teribil de ghinionist.
Am un Rockrider in iulie 2018. Pe care l-am trantit prin toate gropile si de pe toate trotuarele din Bucuresti. L-am alergat pe multe trasee de bike de pe Valea Prahovei. Etc.
Nu a cazut nimic, singurele chestii pe care le-am facut la bicicleta asta este sa gresez lantul si sa schimb o camera.
Mai exista insa o explicatie, calitatea produsului a scazut foarte mult intre momentul cand am cumparat eu bicicleta si februarie 2020.
Posibil sa fie si calitatea produsului dar mai sigur e de la calitatea cumparatorului care e in cadere libera de cativa ani.
Vorbesc de simulantii care si-au luat si ei bicicleta de plictiseala sau pentru ca are toata lumea.

Nu discut de cazuri particulare.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate