Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Zorillo (2022)

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,540
  • Înscris: 13.06.2004
Uitându-mă acum ceva zile la știri, am aflat că a fost produsă și va fi lansată o parodie Românească cu Daci și Romani.   :D   În speță este vorba despre filmul "Zorillo" (probabil combinație între Zorro (Vuplea) și Scorilo).
Din trailer pare promițător și poate mă duc să-l văd la cinema.  :P

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/ng-uR3SvUwo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/7CCTT2uLnhQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/dBsWc3TGQuI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
silverflower

silverflower

    Anti-dogmatic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,828
  • Înscris: 04.05.2008
- Litera este intersisă, se va numi ”Horillo”. Nu uitați, ”Semnul lui Horro” este ”H” de acum.

Edited by silverflower, 22 April 2022 - 11:43.


#3
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,490
  • Înscris: 30.10.2003
M-am uitat la primele minute din episodul pilot. E tare!

- Juram!  .... si ii da o palma ca a intins in cadru mana cu smartwatch-ul. Posted Image

Edited by Bursul, 22 April 2022 - 12:30.


#4
costeld69

costeld69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,721
  • Înscris: 07.02.2011
Da, e bun.
Deci se poate.
- Actorii - barbatii - foarte buni,
cu o exceptie, nu-mi place de Sandu Pop (Văru Săndel), trecut de 2 ori pe generic - Alexandru Pop - actor, producator.
- Actritele, cred ca pentru fiecare ar fi existat o alternativa mai buna. Ana Parvu - slabut, fata de asteptari.

#5
Kean

Kean

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,883
  • Înscris: 14.09.2016
Parodie ca parodie dar nu combini veacurile 1 cu 21 numai pentru ca n-ai un scenariu inedit.In orice parodie ar trebui sa fie un sambure de adevar.Dar cand combini smartphone cu sulite si atv-uri cu legiuni romane iese un talmes-balmes.

#6
chflorin

chflorin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 11.01.2011
Pacat ca nu s-au gasit bani pentru serialul asta - [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/FVo80KsYZGI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#7
odastramosilor

odastramosilor

    resemnat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,725
  • Înscris: 29.02.2004
parodia e ceva care te face sa mori de ras si e facuta cu simt artistic, scenariu bine scris si actorie de top!
asta pare o facatura ieftina made in China, in bataie de joc, doar pe principiul cat mai multa caterinca, nu conteaza ca n-are gust.
n-am gasit nimic amuzant, absolut totul e predictibil...
un fel de Leana si Costel sau alte showuri ieftine...
cred ca e scris de aia care baga bancuri pe dc news, ca-s tot la fel de nesarate.
plictisitor si submediocru imho.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate