Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Nissan Qashqai 1.6 DCI Start/Stop...

De unde pot sa incep

Furtul din magazine in SUA schimb...
 Margherita de la Clejani da decla...

Tigari din afara UE

Maitre Gims - Est-ce que tu m'...

Solutii incalzire portabile
 Tot ce era alb este roz acum,de ce?

Windows 11 + hdd vechi

Scara lemn pe vanguri

Ce telefon sa-mi iau?
 Cum circula banii intr-o economie...

ortoped foisor contact-ruptura LIA

Gingia creste peste masea

Comutatoare si RCCB 18 mm

Amenajare parcare curte

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

megastorm

megastorm

Member

• Grup: Members
unde ai gasit piatra la 1300 lei tona? pare cam ieftin, m ar interesa si pe mine

uhu10uhu

uhu10uhu

Active Member

megastorm, on 21 aprilie 2022 - 20:27, said:

unde ai gasit piatra la 1300 lei tona? pare cam ieftin, m ar interesa si pe mine
olx. https://www.olx.ro/d...html#1715c0fe6a

razvan-softpedia

razvan-softpedia

Member

MembruAnonim, on 21 aprilie 2022 - 11:28, said:

Eu am asfaltat in curte. E mult mai bine decât dale cum au vecinii mei care tot timpul le scot si niveleaza solul, adauga nisip sub ele
salut. de curiozitate, cat de mare ai curtea ? cum ai reusit sa asfaltezi ( cu cine ai vorbit pentru asfalt, cat de mari sunt utilajele cu care ai lucrat, cum au reusit sa se "miste" cu utilajele prin curte, etc. ) ?
Intreb , pentru ca eu la asfaltari nu am vazut decat utilaje destul de mari, care ar cam face prapad intr-o curte.

Edited by razvan-softpedia, 22 April 2022 - 04:51.

Tarzy

Tarzy

Senior Member

• Grup: Senior Members
Beton amprentat ... faci doar aleeile pe unde calca rotile masinii ... in rest pui gazon (sau dale "bio"). Strat de minim 10 cm armat cu plasa.
Arata foarte bine asa, se intretine usor, .. la o adica merge si vopsit in culori fistichii ... etc.

Nefiind este placa continua de suprafata mare nu se incinge foarte tare vara.
Nu prea este prietenos cu copii mici ... dar 2 ani pana creste copilul poate fi acoperit cu panouri ca la locurile de joaca.

talica

talica

Member

Pentru partea de acces  as face ceva de genulAttached File  Capture1.JPG   45.93K   36 downloads, iar partea de garaj, asa Attached File  Capture.JPG   37.78K   35 downloads

chiriac_marius_antonio

chiriac_marius_antonio

Member

eu am făcut cu faguri , am turnat pietriș cu nisip , am nivelat după care am aruncat niște ciment peste pietriș și am udat . apoi am mai pus un strat subțire de pietriș . la început mai nivelam , acum nu mai e nevoie . am doi ani , doua mașini , care merg aproape zilnic . totul e in regula

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate