Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...
 

Thrustmaster T80 Ferrari 488 GTB Edition

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
jevan

jevan

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 10.10.2021
Buna ziua, am volanul din titlu si nu imi merge in jocurile wrc6 si motogp2019 pe care le am eu in pc.Windowsul 11 il vede, am instalat driverul, fac testul pe axe si butoane , e totul ok, numai in jocuri nu il vede, mai trebuie sa fac ceva ca sa mearga?

#2
Raz0rblade

Raz0rblade

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 667
  • Înscris: 18.08.2021
Cand aveai jocurile pe WIn10 iti mergea, era controllerul vazut? Curios ce se intampla, nu e o chinezarie de duzina sa zici ca nu e detectat de joc. Cumva ai facut update de la 10 la 11? Then, Houston we have a problem, cred ca joacele au tras jocul oblonul la compatibilitatea cu external controllers, din cauza de protocoale nerumegate cu 11'le. Si nu garantez ca o reinstalare pe curat ar rezolva 100% necazul.
In alta ordine de idei, cand a aparut XP cu sistemul de fisiere NTFS, deja a primit si traducerea acronimiala: Never Tested File System... As fi pus 11 inati intr-un virtual machine, presupunand ca ai suficient spatiu de stocare, si as fi testat compatibilitatea cu ce ma interesa cel mai tare.

#3
jevan

jevan

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 10.10.2021
Da am facut update la windows 11, sa instalez din nou win 10?

#4
jevan

jevan

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 10.10.2021
Am instalat windows 10 si la fel face, nu stiu ce sa ii mai fac.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate