Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 

Spre cabana Fantanele din Durau

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
rusuvl

rusuvl

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 23.11.2021
@vestale noi cand am sunat la Dochia nu ne-au zis ca ar avea camere de 2 persoane. Doar de 4 persoane, cu baia in camera, sau 6,7,8 persoane, dar cu baia la comun. Noi vom merge 2 cupluri astfel ca am rezervat o camera de 4 persoane.
Si intr-adevar, urcatul nu este periculos. Daca esti atent pe unde calci nu ar trebui sa ai nici o problema ... Legat de ursi, noi nu am intalnit, dar un amic de al meu a vazut unul intr-o vara ... zicea ca era intr-o tufa de afine (parca) si in momentul in care a vazut oamenii a zbughit-o la fuga.
@Slai taxa de intrare in parc a fost 10 lei de persoana acum. Pretul camerei a fost mare 720 de lei, dar am avut incluse in pret si cina, din meniu si micul dejun. Plus la cina am avut si cate o bautura de fiecare, deci din punctul meu de vedere, pentru experienta traita acolo, s-a meritat. Chiar ne-am dori sa revenim, dar vom vedea cand ... anul acesta avem mai multe calatorii planificate atat in tara cat si in strainatate.

#20
vestale

vestale

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,275
  • Înscris: 24.11.2002
Cateva camere de 4 locuri inainte de renovarea de la Dochia erau doar de 2 locuri, stiu pentru ca am dormit. E foarte bine ca ati rezervat acum, sa prindeti si vreme buna atunci! Grija trebuie si la urcare si mai ales la coborare, apre relaxarea dupa varf, dar se acumuleaza oboseala.
Pe urme proaspete de urs am mers de cateva ori in Ceahlau, ninsori oprite dimineata sau peste noapte si urme de urs facute fix pe poteca turistica. La urma urmei, noi suntem vizitatori la el acasa.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate