Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...
 Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?
 Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn
 Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus
 

Notificari whatsapp in Silent de la anumite contacte

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,412
  • Înscris: 15.12.2009
Am nevoie de o soluție pe Android care să imi permită să selectez anumite contacte din Whatsapp la care să aibă sunet notificările, chiar si cand telefonul este pe silent sau DND.

La apeluri telefonice am putut face asta cu Featured Contacts. Există ceva similar pentru whatsapp?

Telefonul este un Xiaomi Redmi Note 10Pro.

#2
__Dan__

__Dan__

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,942
  • Înscris: 15.04.2019
Poti sa setezi pe muted contactii de care ti-e scarba (si nu-ti permiti sa-i blochezi - inca). Sau ii personalizezi sunetul notificarii cu o liniste - https://www.indiatod...134-2020-09-06.

Edited by __Dan__, 10 April 2022 - 22:05.


#3
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,676
  • Înscris: 14.10.2008
La Huawei in privinta apelurilor telefonice observ si un repeated calls, adica incepe sa sune in DND daca acelasi numar te suna a doua oara in mai putin de 15 minute.

Anyway, personal nu doresc, ori e alba, ori e neagra, sunet sau DND, la somn bag DND, sau la birou pe scurte perioade cand se incing conversatii pe grupul de Whatsapp ce nu are legatura cu munca, spre a nu-i deranja pe ceilalti, mai ales ca eu la notificari am un sunet de impuscatura-glontz, dinainte de razboi. Posted Image

DND mi se pare OK, nu-mi place cand unii taie conexiunile si imi ramane un singur V la Whatsapp catre ei.

#4
apocalipsul

apocalipsul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,481
  • Înscris: 26.01.2014

Quote

DND mi se pare OK, nu-mi place cand unii taie conexiunile si imi ramane un singur V la Whatsapp catre ei.
sa fim seriosi, daca ai ceva important de comunicat folosesti telefonul, suni, nu stai in uațap
initiator, nu-ti ramane decat sa instructezi persoanele sa te sune pe telefon

#5
Evonxxx

Evonxxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 719
  • Înscris: 17.02.2022
Nu vrei sa iti apara mesajele de la amanta ? Posted Image

#6
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,412
  • Înscris: 15.12.2009
Nu prea merge cu blocatul, ca am multi in lista. Am nevoie de fapt ca o singura persoana sa ma poata contacta pe whatsapp in timp ce e telefonul pe DND/Silent.

Oare exista vreo optiune daca adaug inca un SIM?

#7
R_a_z_v_a_n

R_a_z_v_a_n

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 857
  • Înscris: 25.01.2007
Nu poti pune in favorite contactul respectiv? Parca asa e din cate tin minte, favoritele le poti scoate din DND...

#8
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,412
  • Înscris: 15.12.2009
La apeluri, da, asta fac. Dar am nevoie de ceva similar pentru whatsapp.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate