Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 

Magazin select pt utilizatori premium

* * * * - 5 votes
  • Please log in to reply
111 replies to this topic

#91
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Buhnici se pare ca si-a luat mut hate pt faptul ca a dat cu mu*ii in fasole si a pus preturi astronomice, Momentum costa acum 1349 lei de la ~2000 lei cat erau inainte. Ti se face greata cand vezi ce bisnita vrea sa faca Bufnici. Nu cumpara nici pulea la asemenea pret.

Iar KEF LS50 Wireless II le-a scazut de la 14.000-15.000 (sau cat erau) la ~11.000 lei.


edit: ca sa nu mai spun ca se c*ca pe el atat la faza cu "ce inseamna GB". El spune ca cica GB nu vine nicidecum de la george buhnici ci de la "Gadget Boutique" Posted Image)) Asa prosti crede ca suntem?

Edited by MembruAnonim, 11 April 2022 - 20:58.


#92
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,866
  • Înscris: 28.11.2006
Si eu care credeam ca vine de la Great Britain :P

#93
abac

abac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,325
  • Înscris: 28.10.2018
Eu cand aud insiruirea se sunete Buhnici imi apare brusc imagine unei Tesle parcata pe trecerea de pietoni intr-un mod extrem de select. Adica un select care nu-si permitea 10 lei sau sa isi miste basinile 200 de metri.

#94
radu103

radu103

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,401
  • Înscris: 15.11.2003

 MembruAnonim, on 11 aprilie 2022 - 20:49, said:

edit: ca sa nu mai spun ca se c*ca pe el atat la faza cu "ce inseamna GB". El spune ca cica GB nu vine nicidecum de la george buhnici ci de la "Gadget Boutique" Posted Image)) Asa prosti crede ca suntem?
Suficient de prosti ca sa credem in existenta unui "Boutique" "Premium", wtf...
Asta e frate cu "Bazar de lux", "full de full fara piele"

Edited by radu103, 11 April 2022 - 22:03.


#95
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 abac, on 11 aprilie 2022 - 21:41, said:

Eu cand aud insiruirea se sunete Buhnici imi apare brusc imagine unei Tesle parcata pe trecerea de pietoni intr-un mod extrem de select. Adica un select care nu-si permitea 10 lei sau sa isi miste basinile 200 de metri.

Imi aduc aminte ca a filmat un clip in care incerca sa isi gaseasca scuze chiar daca a fost prins cu mata in sac. Chiar si asa el tot nu realiza ca a gresit.



edit: asta este de la o posta parcarea unui nesimtit. Daca tot nu aveai nu parca, o faceai in asa fel incat sa incurci cat mai putin. Insa el a lasat-o ca o placinta...nesimtit

Attached File  Ridicam mâncare pentru mai mulți. Dar nu contează.png   756.38K   77 downloads


Attached File  George Buhnici prins în offside pe trecerea de pietoni. Imagini pe care le vrea șterse.png   651.18K   78 downloads

Edited by MembruAnonim, 11 April 2022 - 22:10.


#96
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,966
  • Înscris: 18.09.2008
https://www.shutters...rcase-407921107

Las asta aici.

#97
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,417
  • Înscris: 30.08.2017
Esti hater. Logo-ul ala e rezultatul unui amplu proces creativ si s-au platit bani grei pe el. Chiar daca seamana, cel de pe pagina lui e premium, spre deosebire de cel pus de tine.

 MembruAnonim, on 11 aprilie 2022 - 22:06, said:

Imi aduc aminte ca a filmat un clip in care incerca sa isi gaseasca scuze chiar daca a fost prins cu mata in sac. Chiar si asa el tot nu realiza ca a gresit.



edit: asta este de la o posta parcarea unui nesimtit. Daca tot nu aveai nu parca, o faceai in asa fel incat sa incurci cat mai putin. Insa el a lasat-o ca o placinta...nesimtit

Ridicam mâncare pentru mai mulți. Dar nu contează.png


George Buhnici prins în offside pe trecerea de pietoni. Imagini pe care le vrea șterse.png

De fapt trecerea de pietoni a fost facuta dupa ce a parcat el acolo :D

#98
shmecherul

shmecherul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,866
  • Înscris: 22.11.2006
Ma uimiti cand vad ca multi chiar il credeti "bun la toate" pe G.B.. Dintotdeauna mi s-a  parut un fariseu, traieste pe spinarea fraierilor, se mandreste cu casa lui verde facuta pe banii .... (nu vreau sa ma repet), este dumnezeul dumnezeilor in tot si in toate.

#99
abac

abac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,325
  • Înscris: 28.10.2018
Multi care il credeti?

Cu cine vorbesti? Sigur nu cu noi astia de pe topic.

#100
radu103

radu103

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,401
  • Înscris: 15.11.2003

 miki07, on 13 aprilie 2022 - 18:34, said:

Macar platit-o sau e "imprumutata" temporar ?

 shmecherul, on 13 aprilie 2022 - 18:53, said:

Dintotdeauna mi s-a  parut un fariseu, traieste pe spinarea fraierilor, se mandreste cu casa lui verde facuta pe banii .... (nu vreau sa ma repet)..
Pe bani din miloaga, cerseala numita pompos sponsorizare

#101
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,966
  • Înscris: 18.09.2008

 radu103, on 13 aprilie 2022 - 20:58, said:

Macar platit-o sau e "imprumutata" temporar ?


Pe bani din miloaga, cerseala numita pompos sponsorizare

Vad ca o poti lua cumva si gratuit. Nu stiu, nu am studiat problema.

#102
shmecherul

shmecherul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,866
  • Înscris: 22.11.2006

 abac, on 13 aprilie 2022 - 20:52, said:

Multi care il credeti?

Cu cine vorbesti? Sigur nu cu noi astia de pe topic.
M-am exprimat usor inadecvat, sigur nu cei de pe acest topic unde sunt pareri libere ce par critice, eu ma refeream ca are multi fani si urmaritori pe forum. Recunosc ca si fiul meu acum cativa ani imi arata numai videoclipuri cu respectivul, acum i-a trecut.

#103
bv01

bv01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,113
  • Înscris: 06.12.2012

 ericmario, on 09 aprilie 2022 - 23:00, said:


Păi atunci bagă mâna în buzunar și plătește-i 1960 de lei pe niște căști care costă 1500 de lei.
Că are peste 1 milion de subscriberi.

Ce? Crezi că te oprește cineva să faci asta?
Sau crezi că-i pasă cuiva ce faci cu banii tăi?
Neah!

Vad ca pe site-ul cu pricina costa 1349 lei. Asta e un pret OK.

Poza


Daca vreti tricouri din material bun si marimi OK, eu recomand Kessler.ro. Tot romani si ei, site vai steaua lui de nasol, dar produse bune.

#104
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 bv01, on 18 aprilie 2022 - 08:13, said:

Vad ca pe site-ul cu pricina costa 1349 lei. Asta e un pret OK.



I-au sarit in cap foarte multi, chiar si dintre fanii lui. Si-a luat mult hate pt preturile exagerate si pt exprimarea aia jegoasa pe care a avut-o cand a dat de inteles ca utilizatorii premium sunt de vita nobila in comparatie cu utilizatorii normali care sunt niste "sărăkii".

Asa ca a scazut imediat preturile. Pt ca pana la urma s-a facut de ras cu preturi chiar si de 3x mai mari decat media din piata. Si astfel de preturi doar pt "statutul de utilizator premium" ? Deci a facut ce era de asteptat, a mai ajustat putin preturile.

Edited by MembruAnonim, 18 April 2022 - 08:20.


#105
bv01

bv01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,113
  • Înscris: 06.12.2012
Chiar si la pretul ala, cum plm sa cumperi de la un magazin no-name? Ca asta e gb ăsta.

#106
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 bv01, on 18 aprilie 2022 - 08:21, said:

Chiar si la pretul ala, cum plm sa cumperi de la un magazin no-name? Ca asta e gb ăsta.


Nici eu nu as cumpara de la buhnici, chiar adaca ar avea pret normal ca cel din alte magazine.

Edited by MembruAnonim, 18 April 2022 - 08:30.


#107
bv01

bv01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,113
  • Înscris: 06.12.2012
Prefer un resigilat cinstit de pe avstore de exemplu. Wait... fix asta  am și făcut LOL. 😂


#108
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,417
  • Înscris: 30.08.2017
O chestie stupidă la poziționarea "premium" a acelui site e faptul că merge pe același domeniu precum AVstore dar ofertă servicii la fel ca un site banal (adică ia produsul, il pune pe un site făcut la repezeala și îl vinde) . La AVstore, in schimb, ai posibilitatea a vedea produsele, de a realiza audiții și primești și sfaturi de la consultanții lor. Adică fix ce caută un client premium.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate