Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...
 Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40
 Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren
 

Arhiva TVR si accesul la aceasta

* * * - - 5 votes
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,545
  • Înscris: 13.06.2004
Dacă nu ar fi condusă de nişte..., Televiziunea Română ar putea scotae ceva bani din unele emisiuni de arhivă, pentru a-şi acoperi parte din costuri.
Unele chestii am înţeles că ar exista în variantă duplicat şi pe la Buftea. Poate întrebaţi pe facebook-ul lor.

#20
Adrian2oo2

Adrian2oo2

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 16.02.2021

View Postdjl, on 18 mai 2022 - 12:57, said:

Dacă nu ar fi condusă de nişte..., Televiziunea Română ar putea scotae ceva bani din unele emisiuni de arhivă, pentru a-şi acoperi parte din costuri.
Unele chestii am înţeles că ar exista în variantă duplicat şi pe la Buftea. Poate întrebaţi pe facebook-ul lor.
Cred ca majoritatea celor care lucreaza acolo nici macar nu stiu cum sa managerieze situatia asta. Am dat de o lista a unor membrii ai arhivei TVR...I-am cautat individual pe Facebook...Sunt niste oameni pe la 55-60+ ani ce par obositi de locul lor de munca.
Sa zicem bine mersi ca avem ce este pe EUScreen.....

#21
ARG1985

ARG1985

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 08.07.2018

View Postmalmoth, on 12 aprilie 2022 - 18:31, said:

Ba se poate descarca de acolo, numai ca nu direct, cu clasicul click dreapta si "save as" ci din fereastra de proprietati ale paginii (ctrl+i).
Unele filme sunt datate gresit (boala grea, de care sufera si agerpresul), altele nu au sonor. Nu l-am mai frunzarit de mult, nu stiu daca au "noutati". Bine ca exista youtube si alte platforme unde le mai gasesti intregi si inedite.
Cum mai exact pot descarca?

#22
malmoth

malmoth

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,849
  • Înscris: 11.10.2006
In sctiunea tvr intri pe filmul dorit, dai ctrl+i, te duci in tabul multimedia si ai acolo videoul.

Attached Files



#23
titoo

titoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,225
  • Înscris: 19.03.2007

View Postcristiandrei, on 07 aprilie 2022 - 07:35, said:

.... sa mai vad comunisti care acum inca sutn in politica si o fac pe sfintii...Se numeste istorie, si nu trebuie sa o uitam. Cum punem pret pe hartie, pentru ca asta era atunci si ne arata istoria, asa trebuie sa punem pret si pe imagine, mai ales ca ne arata chiar si mai bine.
Poate si asta e un motiv pentru care nu se face publica arhiva tvr.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate