Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 

Cont digi

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
cico

cico

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 275
  • Înscris: 01.05.2005
Buna,am o problema la contul digi si anume,pot intra in el dar orice aleg,Facturile mele,Serviciile mele,Contractele mele etc, nu imi arata nimic,ce pot sa fac?Aceasta problema o am de vre-o cateva luni.Multumesc.

#2
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,975
  • Înscris: 18.09.2008

 cico, on 03 aprilie 2022 - 12:42, said:

Buna,am o problema la contul digi si anume,pot intra in el dar orice aleg,Facturile mele,Serviciile mele,Contractele mele etc, nu imi arata nimic,ce pot sa fac?Aceasta problema o am de vre-o cateva luni.Multumesc.

Ai încercat în alt browser?

#3
baribalu

baribalu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,669
  • Înscris: 23.10.2006
Pe alt device iti face la fel? Daca da, suni la relatii cu clientii si te rezolva.

#4
IncredibleWiring

IncredibleWiring

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 384
  • Înscris: 05.02.2021
Fa urmatoarea proba: in browserul pe care il folosesti trebuie sa ai o functie: in private (firefox) sau incognitor (chrome). Inerca sa te loghezi prin private si vezi daca-ti face la fel.

#5
p243df

p243df

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,867
  • Înscris: 26.10.2021
De dimineață și la mine a dat eroare în Chrome pe telefon.
După vreo 5 minute și-a revenit.

#6
drive-x

drive-x

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 308
  • Înscris: 25.10.2016
Esti utilizator nou al serviciilor Digi?
Asa am patit si eu in Septembrie anul trecut cand m-am abonat la internet. Mi-am facut cont, si totul a mers ok cateva zile.
Apoi brusc nu mai vedeam nimic in cont, fix cum spui tu.
Solutia a fost sa sun la servicii clienti. Am aflat de acolo ca tot portofoliul mi s-a asociat unui cont vechi care era deschis la ei din 2011pe o alta adresa de email, am avut atunci un abonament de internet mobil.
Bine ca mai aveam acces la adresa respectiva de email si am putut sa ma autentific (am gasit in cont chiar si 2 facturi din 2012 pe care nu le platisem :))

#7
cico

cico

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 275
  • Înscris: 01.05.2005
Buna, am incercat din firefox,edge,de pe desktop,telefon, privat firefox,sunt client vechi de multe luni am problema am tot amanat sa o rezolv.

#8
ogo

ogo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,537
  • Înscris: 07.03.2006
OT
"navighez" pe zeci de forumuri (interne/externe) dar cred ca ai pe departe cel mai annoying avarat vazut de mine in ultimii 20 de ani...pur si simplu imi amesteca toate gandurile...

#9
radian3

radian3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 237
  • Înscris: 22.04.2007
Verifica la adrese sa nu ai din greseala mai mult de una, si sa cauti informatii pe cea care nu trebuie

#10
rcalin

rcalin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 24.07.2008
Salut!

Vă rog să mă ajutați să rezolv o situație încurcată: Am un cont pe digi.ro. Cont pe care îl accesez prin aplicația de iOS (12.5.5).
Am vrut să îl accesez și de pe un laptop dar nu mai țin minte parola (care este salvată în aplicația Digi, dar nu și în lista cu parolele salvate din iPhone).
Am apelat la varianta cu „Am uitat Parola” însă Digi nu mi-a trimis un link de resetare (asta e procedura lor, trimit un link, nu redirecționează către o pagină de unde se poate modifica parola).
Problema mea e de ce nu apare parola salvată în iPhone în lista cu parole salvate.

Mulțumesc.

Edited by rcalin, 22 April 2022 - 15:59.


#11
csachiri

csachiri

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,449
  • Înscris: 03.04.2007
Suna și îți resetează din centrala

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate