Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

Player auto VORTEX VO2100 cu probleme

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
willrock252000

willrock252000

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,327
  • Înscris: 25.02.2011
Buna ziua,se da player ul acesta:
https://altex.ro/pla...VO2100/#reviews
Iink ul e doar exemplu,nu fac reclama)...ce as fi vrut sa fie urmas al unui model vechi de jvc fara usb,simplu,fata detasabila...luat impreuna cu o pereche de boxe jvc (atat player ul cat si boxele au fost cumpărate din auc...n) .Boxele le am montat pe portierele din fata pt.ca cele vechi erau distruse(membrane rupte total,bobinaje difuzoare blocate total datorita prafului, ruginii,etc) ,acum se aude mai mult decat decent...pt.mine.Legat de player,lipsa unor instrucțiuni precise al modului cum se fac anumite setari,ma fac sa merg pe bâjbâite.. probleme întâlnite: la setat volumul la maxim se inkide, aleatoriu cei drept,playerul de tot iar a doua ecranul se inkide uneori de tot,f.greu se zareste ceva pe afișaj si isi revine dupa un timp,ca si cum ar intra in stand bye...e cazul de dus înapoi (daca se mai poate)  sau poate este vreo setare care face ca ecranul sa se inchida si n am dibuit o eu...

Ps.muzica se reda in continuare in boxe doar nu se mai vede nimic pe ecran

Edited by willrock252000, 27 March 2022 - 12:21.


#2
Adi blondu

Adi blondu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,724
  • Înscris: 05.01.2007
La 100 lei ....ce pretentii poti avea?

#3
modoran

modoran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,310
  • Înscris: 08.02.2011
Poti avea "pretentia" sa functioneze, dupa cum descrie pare a fi defect sau neconform.

#4
willrock252000

willrock252000

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,327
  • Înscris: 25.02.2011
Mulțumesc pt.raspunsuri...o sa l returnez atunci

#5
willrock252000

willrock252000

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,327
  • Înscris: 25.02.2011
Update:l am dus înapoi la Auchan si l- au trimis in service,mai nou doar in maxim 24 h il reprimesc...obosit dupa 24 h la serviciu,m am lasat in voia lor

Au la dispoziție 15 zile lucrătoare sa remedieze problema

Au la dispoziție 15 zile lucrătoare sa remedieze problema

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate