Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
AnyDesk - Probleme sunet

Quantitative Trading - AmzDoge bot

Banda de accelerare foarte lunga ...

clever-pv.com - incarcare EV din ...
 Probleme Xiaomi 11S - CALL RECORDER

Schimbare circuit integrat

De unde inchiriez apartament in G...

Yale Linus - broasca electronica
 Problema Passat B6 2.0 2006

Alegere placa de retea Type C

Parere sistem audio stock Renault...

SpamRats blacklist abuziv
 Tratament naturist pentru depresie

Service laptop, scurt pe MB

Ghiseul.ro

Probleme comune Ford Focus I 1.8T...

Tepe in freelancing...

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

sorin147

sorin147

Senior Member

• Grup: Senior Members
Intr-adevar, de ceva vreme au tot aparut astfel de proiecte in care, cu cunostintele unei maimute dresate, poti face o caruta de bani.
De la unul care activeaza pe Upwork de mai multi ani... nu e asa, in mod normal.

Ai grija si succes la proiecte!

Webbbob

Webbbob

Member

• Grup: Members

View PostCatalinCR7, on 25 martie 2022 - 15:05, said:

Cum sa faci treaba prin ei daca in "jobul" respectiv scrie clar ca trebuie sa iei legatura pe telegram cu cineva. Ei fac regulile nu eu, daca nu iti convine treci la alt proiect, normal, dar am zis sa incerc.

Eu am facut ce trebuia, am terminat proiectul, l-au verificat si urmeaza sa efectueze plata. Deci proiectul a fost aprobat ca fiind ok, am primit mail de confirmare.

e o platforma slaba daca permite comunicarea in afara ei si nu sanctioneaza incalcarile flagrante.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate