Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 

Test de sarcina

* * - - - 3 votes
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
Michidoo

Michidoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 15.01.2008

View PostKarhu, on 24 martie 2022 - 11:00, said:

Oricum, daca nu umbli prin medii dubioase BTS-urile sunt destul de rare.
Vesti imbucuratoare. Numai la noi au HPV femeile casatorite, care nu umbla prin medii dubioase.

#20
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,524
  • Înscris: 05.06.2009

View PostMKdens24kw, on 24 martie 2022 - 12:28, said:



Cu toate astea nimeresc sa bage magarul in beci...sau sa puna motanul pe pilaf...etc.

Nu-mi dau seama dacă glumești sau nu.
Dacă nu glumesti, afla ca educația sexuala NU despre asta este.
Bine, ca la noi în România  lipsește cu desăvârșire, se și vede, de aceea suntem printre primii în UE când vine vorba despre mame minore, avorturi la cerere, abuzuri sexuale asupra minorilor sau relații sexuale începute de la vârste fragede, șamd.

#21
Karhu

Karhu

    Heretic member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 39,919
  • Înscris: 25.06.2007

View Postaxxel4you, on 24 martie 2022 - 12:46, said:

Steriletul se utilizeaza doar dupa o anumita varsta cand intentionezi sa nu mai faci copii deloc
Nic vorba.
In mod clar facvi confuzie intre sterilet  (dispozitiv medical) si sterilizare (manopera chirurgicala).

View PostMichidoo, on 24 martie 2022 - 12:48, said:

Vesti imbucuratoare. Numai la noi au HPV femeile casatorite, care nu umbla prin medii dubioase.
Au si prin alte locuri, dar intr-adevar, in Ro incidenta e mai muut decat dubla fata de Europa Occidentala.

View Postcorinadaniela, on 24 martie 2022 - 13:00, said:

Bine, ca la noi în România  lipsește cu desăvârșire, se și vede, de aceea suntem printre primii în UE când vine vorba despre mame minore, avorturi la cerere, abuzuri sexuale asupra minorilor sau relații sexuale începute de la vârste fragede, șamd.
Un acces foarte usor la implanturi contraceptive ar fi minunat in Ro, ar reduce primele doua probleme spre zero. Abuzurile sexuale sunt de competenta politiei. Relatii sexuale de la varste fragede IMHO sunt mai multe in vestul si nordul Europei, si-o trag aici ca iepurii, la chefuri de sfarsit de saptamana cu alcool, cannabis si ecstasy.

#22
MKdens24kw

MKdens24kw

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,859
  • Înscris: 02.02.2014

View Postcorinadaniela, on 24 martie 2022 - 13:00, said:



Nu-mi dau seama dacă glumești sau nu.
Dacă nu glumesti, afla ca educația sexuala NU despre asta este.
Bine, ca la noi în România  lipsește cu desăvârșire, se și vede, de aceea suntem printre primii în UE când vine vorba despre mame minore, avorturi la cerere, abuzuri sexuale asupra minorilor sau relații sexuale începute de la vârste fragede, șamd.
Mă refer la faptul că a face sex " se pricep" într-un fel sau altul... Ori din filme, ori din reviste, ori de la părinți.. Deci de ce nu s-ar interesa și de consecinte...?

Edited by MKdens24kw, 24 March 2022 - 16:35.


#23
george_eu25

george_eu25

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 24.06.2008
Vezi sa nu incurci si testele intre ele...ala de covid cu ala de sarcina.Ti-o aparea doua linii la ala de covid si tu zici ca esti gravida!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate