Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...
 Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa
 [email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...
 Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 

Colectie Revise Scooby Doo (DeAgostini)

  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
raul223

raul223

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 08.03.2022
Salutare
Isi mai aduce aminte cineva de aceasta colectie https://anticariatul...-doo-anul-2006/ ?

Am lipsa cateva numere. Eram curios daca stiti vreun site de unde de le pot lua, eu nu prea am gasit nimic...sau daca le vinde cineva.

#2
Cosmin_Andrei

Cosmin_Andrei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,553
  • Înscris: 26.12.2015
Salut. Da. Am o parte din colecție pe acasă. Nu știu pe unde ar putea fi de vânzare pe internet.
Uită-te aici.
https://m.olx.ro/d/o...oo-IDfMTjS.html

Edited by Cosmin_Andrei, 16 March 2022 - 07:10.


#3
Pololica

Pololica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,806
  • Înscris: 04.01.2015
Ai incercat pe site-ul asta? Din cate am vazut, Editura DeAgostini a dat faliment si nu mai e o optiune de intrebat.

Totusi, ce numere ai lipsa? As putea intreba cativa fosti colaboratori (am lucrat in presa) sa vad daca mai au ceva. Stiu ca e cu bataie lunga, dar nu se stie niciodata (ca regula generala: chioscurile care nu-si dau marfa inapoi li se imputa si marfa e expusa pana la lichidare).

#4
raul223

raul223

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 08.03.2022

View PostPololica, on 16 martie 2022 - 08:08, said:

Ai incercat pe site-ul asta? Din cate am vazut, Editura DeAgostini a dat faliment si nu mai e o optiune de intrebat.

Totusi, ce numere ai lipsa? As putea intreba cativa fosti colaboratori (am lucrat in presa) sa vad daca mai au ceva. Stiu ca e cu bataie lunga, dar nu se stie niciodata (ca regula generala: chioscurile care nu-si dau marfa inapoi li se imputa si marfa e expusa pana la lichidare).
Momentan, nu pot verifica exact ce numere imi lipsesc. Promit ca revin cu mesaj aici saptamanile urmatoare, dupa ce ma uit. Multumesc;

#5
raul223

raul223

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 08.03.2022
Alte surse de a face rost de numerele lipsa ? Inainte erau si la ei pe site, acum vad ca nu mai sunt. Auzisem ceva ca firma DeAgostini s-a restras de pe piata din Romania. Asa este ?

#6
Pololica

Pololica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,806
  • Înscris: 04.01.2015
Olx sau alte site-uri de genul asta. Nu prea știu de unde din alta parte.

#7
denisbirda1

denisbirda1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 07.03.2022
aveam si eu reviste cu scooby, le-am pastrat pana prin 2010.

#8
raul223

raul223

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 08.03.2022

 denisbirda1, on 22 martie 2022 - 10:06, said:

aveam si eu reviste cu scooby, le-am pastrat pana prin 2010.
Pai si...esti ok sa le vinzi ?

#9
raul223

raul223

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 08.03.2022

View PostPololica, on 16 martie 2022 - 08:08, said:

Ai incercat pe site-ul asta? Din cate am vazut, Editura DeAgostini a dat faliment si nu mai e o optiune de intrebat.

Totusi, ce numere ai lipsa? As putea intreba cativa fosti colaboratori (am lucrat in presa) sa vad daca mai au ceva. Stiu ca e cu bataie lunga, dar nu se stie niciodata (ca regula generala: chioscurile care nu-si dau marfa inapoi li se imputa si marfa e expusa pana la lichidare).
Salut, am revenit. Imi lipsesc urmatoarele numere:

24-51 (inclusiv 24,51)
54
87-pana la final (inclusiv 87)

Are cineva idee unde le gasesc ? Am cautat peste tot pe internet si nu am gasit nicaieri, la un pret care sa nu fie exagerat.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate