Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Xbox Series S - rog sfat

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,293
  • Înscris: 07.02.2003

 kopilu_198, on 15 martie 2022 - 12:37, said:

gresesti. gamepas iti da acces doar la jocuri, fara multiplayer
gamepass ultimate iti da acces si la multiplayer
Bine de stiut. Probabil e si diferenta la bani.

Edited by andreic, 15 March 2022 - 12:54.


#20
ipagex

ipagex

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 05.11.2010
Salut!

Profit ca mai este acest topic deschis si o sa va rog sa imi spuneti ce fel de acumulatori folositi voi pentru controller-ul de xbox series s. Oferta pentru acumulatori este varianta, cel putin pe eMag, dar compatibilitatea este una sub semnul intrebarii, asa ca m-ar interesa daca ati achizitionat si aveti certitudinea ca se potrivesc la controller.

Am gasit "Set statie dubla de incarcare / 2 Baterii reincarcabile, Venom, VS2871, Compatibilitate Xbox Seriile S / X, 850 mAh, Alb" pe emag, la 140 RON ~, dar m-ar interesa si niste alternative. Mersi!

#21
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,444
  • Înscris: 19.04.2009
Am doua controllere. Unul cu Play & Charge și unul cu baterii.

Problema la majoritatea bateriilor reîncărcabile 3rd party e ca încărcarea se face aiurea in baterie cu micro usb de obicei, in loc de usb C-ul controllerului.

Cealaltă problema e ca play & Charge (Kitul oficial) e out of stock peste tot; eu îl am in wishlist de ceva vreme pe ms store și degeaba.

#22
EliodorDoru

EliodorDoru

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 23.02.2021
Salut.poate oare sa mi spună cineva dacă exista jocuri free pentru xbox series s care sa poata fi jucate de copii de 8 ani?aditional:pot sa cumpăr separat jocurile?sau doar prin game pass?

#23
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,444
  • Înscris: 19.04.2009
Recomand Game pass. Sau cumparate separat.

In Game pass sunt multe jocuri, chiar merita. Eu am series x și am apucat sa cumpăr separat doar 3 jocuri: ctr, Cyberpunk și dying light.

Gratuite, fără nimic, sunt câteva MMO-uri dar nu mi-aș lasă copchilu de 8 ani in ele (fortnite, apex). Poate doar Roblox, dar nici asta nu e complet free și o sa te usce de bani dacă ii da de gust.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate