Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

Participati la recensamant?

* * * - - 6 votes
  • Please log in to reply
679 replies to this topic

#181
bai3tzash

bai3tzash

    Membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,534
  • Înscris: 01.08.2006
https://dovrec.online/
Aici vedeti, cica dupa 3-4 zile, daca chestionarul completat a fost si validat. Daca nu a fost validat, trebuie completat iarasi, cel mai probabil doar intrebarile ce nu au fost validate. Cica daca e validat, se descarca dovada de completare a recensamantului, dovada care e necesara pentru a primi o zi libera platita, care se poate lua oricand in urmatoarele 12 luni.
https://lege5.ro/gra...gmytanbtg4ytcoi

#182
l_dan

l_dan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,338
  • Înscris: 05.09.2006

View PostGlCA_Contras, on 15 martie 2022 - 11:54, said:

Nu exista intrebarea despre religie... cel putin eu nu am gasit-o! Posted Image
Exista, chiar e ok. Adica in afara de ateu, mai exista variantele agnostic si fara religie. Eu si familia ne-am declarat atei.

Este interes destul de mare, cu toate blocajele peste 60.000 de romani s-au autorecenzat in primele 24 ore:
https://economie.hot...nsamantului.htm

Edited by l_dan, 15 March 2022 - 13:27.


#183
gushpi

gushpi

    cârcotaș

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,096
  • Înscris: 17.01.2012
statul are deja toate info despre mine!
bine, răspândite pe la toate autoritățile sale
să facă bine și să le centralizeze!

#184
Cornel

Cornel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 459
  • Înscris: 02.04.2003

View Postrepresor, on 14 martie 2022 - 17:12, said:

am ajuns la pasul cu "interview not found", pana pe 15 mai poate il gaseste pe "interview" asta ... l-o fi cautand recenzorii pe acasa? o fi avand termen de 30 de zile? Posted Image

Si eu la fel. Ce-i de facut pe unde sa-l cautam ? Posted Image

Incredibil cata incompententa... server care crapa la 1200 de sesiuni...

#185
johnnickelby

johnnickelby

    Survivor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,744
  • Înscris: 05.11.2008

View PostGlCA_Contras, on 15 martie 2022 - 12:23, said:

Atunci e de rahat chestionarul ca m-a lasat sa termin fara sa atentioneze ca nu am completat anumite intrebari...
Probabil ca softul are buguri si dupa o anumita bifa pe care ai dat-o, a luat-o pe o ramura din care intrebarea despre religie nu mai avea relevanta.
Cred ca nici ei nu stiu sa-ti explice asta. Probabil ca de la  "vlah liber" s-a intamplat.Posted Image

#186
ambr0zie

ambr0zie

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,540
  • Înscris: 04.01.2006
Am completat si eu azi noapte, aparent era serverul (probabil un 486 DX2) mai liber.
Tot imi apareau la final 2 intrebari fara raspuns. Am verificat tot de 2 ori, nu le-am dibuit.
Am salvat PDF-ul si nu apare c-ar fi intrebari fara raspuns.
3 sections
67 questions answered
0 not answered questions
0 warnings
0 errors
0 questions with comments

CNP-ul inca nu e inregistrat pe  https://dovrec.online/ , a scris colegul mai sus ca apare in 3-4 zile, sa vedem.
Foarte prost facut, pare a fi proiect al unui elev de liceu si inca nu unul foarte pasionat de informatica.
Interesant e ca la o intrebare cu drop down, nu mai stiu care, daca tastam rom, prima optiune era romani. Nu vreau sa stiu cati se vor declara din greseala minoritari.

Edited by ambr0zie, 15 March 2022 - 14:21.


#187
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,662
  • Înscris: 21.03.2020

View Postjohnnickelby, on 15 martie 2022 - 14:11, said:

Probabil ca softul are buguri si dupa o anumita bifa pe care ai dat-o, a luat-o pe o ramura din care intrebarea despre religie nu mai avea relevanta.
Cred ca nici ei nu stiu sa-ti explice asta. Probabil ca de la  "vlah liber" s-a intamplat.Posted Image

Eu am bifat vlah si in formular scrie not answer - acum am vazut in pdful lor Posted Image

#188
bai3tzash

bai3tzash

    Membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,534
  • Înscris: 01.08.2006
Mie mi-a ramas una neraspunsa, din ce cred eu, pare sa fie o intrebare la inceput, unde recenzorul isi scrie ceva cod, in caz ca e recenzare asistata.
Sincer, sper sa nu le treaca prin cap unor grupuri de hackeri sa atace site-ul, ca cred ca o sa apara pe dark web baza de date cu toata populatia Romaniei.

#189
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,662
  • Înscris: 21.03.2020
deci completeaza tot cum vor ei...

#190
johnnickelby

johnnickelby

    Survivor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,744
  • Înscris: 05.11.2008

View PostGlCA_Contras, on 15 martie 2022 - 14:31, said:

Eu am bifat vlah si in formular scrie not answer - acum am vazut in pdful lor Posted Image
Ei spun in instructiuni ca in cazul unei erori, partea respectiva va avea o anumita culoare si culoarea pentru "completare corecta" ar fi verde. Apare asa ceva in timpul completarii?
Cred ca diseara tarziu o sa il completez si eu ca ziua mi-e teama ca ma intepenesc pe undeva din cauza serverului si trebuie s-o iau de la inceput.

#191
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,662
  • Înscris: 21.03.2020
precis manipuleaza astia rezultatele sa iasa 99% nationalitate romani si 99,9% ortodocsi habotnici

#192
johnnickelby

johnnickelby

    Survivor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,744
  • Înscris: 05.11.2008

View PostGlCA_Contras, on 15 martie 2022 - 14:31, said:

Eu am bifat vlah si in formular scrie not answer - acum am vazut in pdful lor Posted Image
Nu se potrivea cu o alta bifa anterioara. Dar trebuia ca softul sa te anunte asta.

#193
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,662
  • Înscris: 21.03.2020
softu e de rahat, nici de religie nu vad intrebarea in pdful lor.... Sa zic ca nu am observat-o eu si a ramas not answer - deci o sa iasa un mare haos facut de esentialii vietii, ca de obicei

#194
ambr0zie

ambr0zie

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,540
  • Înscris: 04.01.2006
Mai e un bug urat, doar pe asta l-am sesizat eu.
Completam detalii despre locuinta, am pus numarul de camere si suprafata, le-a modificat singur cand am verificat a doua oara. Categoric nu scrisesem gresit.

#195
stericuta

stericuta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 758
  • Înscris: 16.03.2005

View PostGlCA_Contras, on 15 martie 2022 - 14:39, said:

precis manipuleaza astia rezultatele sa iasa 99% nationalitate romani si 99,9% ortodocsi habotnici
Eu m-am declarat romani. Sunt deaștia cu ochi albaștri?

#196
johnnickelby

johnnickelby

    Survivor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,744
  • Înscris: 05.11.2008

View Postambr0zie, on 15 martie 2022 - 14:47, said:

Mai e un bug urat, doar pe asta l-am sesizat eu.
Completam detalii despre locuinta, am pus numarul de camere si suprafata, le-a modificat singur cand am verificat a doua oara. Categoric nu scrisesem gresit.
Se pune suprafata locuibila, sau suprafata totala a constructiei, ca una este sa masori la exterior si alta la interior, camerele?

#197
bai3tzash

bai3tzash

    Membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,534
  • Înscris: 01.08.2006
Suprafata aproximata :)). Se cere sa scrii suprafata locuibila a camerelor in care locuiesti, fara baie, bucatarie, etc. Am pus aproximativ. Nu cred ca or fi multi care se duc acasa, scot releveul (daca au) al locuintei si stau si calculeaza suprafata.

#198
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,662
  • Înscris: 21.03.2020
De ceilalti membri ai familiei etnie si religie nici vorba sa ceara completarea...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate