Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...
 

Finante Cluj Serviciul de identitate Vizuala

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
alexandersch

alexandersch

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 883
  • Înscris: 19.09.2020
Am facut o programare ca sa imi fac un cont online prin identitate vizuala. Mi-au facut programarea peste 2 saptamani ca doar atunci aveau liber. Mi s-a zis ca se face pe zoom dar fara sa imi dea un link de zoom. Stiam doar data si ora. Apoi cu 30 de minute inainte de programare primesc email ca s-a anulat programarea pe motiv ca a trecut  10 zile de cand am facut programarea. Deci ce mizerie e asta ? Ma programareaza din start peste 14 zile si apoi dupa 14 zile imi zice ca mi-au anulat-o automat pe motiv ca au trecut 10 zile ? Nici link de zoom nimic nu am primit, habar nu aveam unde trebuia sa intru in conferinta. Ce fac acum ?

#2
wertyck

wertyck

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,523
  • Înscris: 13.03.2005
Suni in callcenter.

#3
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,002
  • Înscris: 07.11.2006

 alexandersch, on 07 martie 2022 - 08:50, said:

Ce fac acum ?

Iei de la capat totul.Ai altceva mai bun de facut?

#4
sags

sags

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,941
  • Înscris: 24.04.2013
Iei de la cap totul si cauti o unitate ANAF unde sa te poti programa mai repede. Te poti programa oriunde, la orice ANAF din tara, nu numai la unitatea de care altfel apartii.

#5
k0r3k7

k0r3k7

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,241
  • Înscris: 03.05.2007
O sa primesti inainte de "intalnire" link-ul :) rabdare

#6
Chifteluta

Chifteluta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 838
  • Înscris: 03.02.2007
Programarea vizuala se poate face oriunde pe teritoriul tarii. Nu te programa in judete cu economie mare (Cluj, Timisoara, Bucuresti, etc...). Ia incearca sa te programezi la Teleorman de ex., si maine o sa ai cont.

#7
mikaell

mikaell

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,900
  • Înscris: 24.12.2010

 alexandersch, on 07 martie 2022 - 08:50, said:

Am facut o programare ca sa imi fac un cont online prin identitate vizuala. Mi-au facut programarea peste 2 saptamani ca doar atunci aveau liber. Mi s-a zis ca se face pe zoom dar fara sa imi dea un link de zoom. Stiam doar data si ora. Apoi cu 30 de minute inainte de programare primesc email ca s-a anulat programarea pe motiv ca a trecut  10 zile de cand am facut programarea. Deci ce mizerie e asta ? Ma programareaza din start peste 14 zile si apoi dupa 14 zile imi zice ca mi-au anulat-o automat pe motiv ca au trecut 10 zile ? Nici link de zoom nimic nu am primit, habar nu aveam unde trebuia sa intru in conferinta. Ce fac acum ?

eu am facut in decembrie 2020. linkul de zoom (parola) l-am primit cu 1-2 zile inainte de programare, nu mi l-a dat instant. acum eu programarea am facut-o de pe o saptamana pe alta, nu era conditia cu cele 10 zile.  dar cum zicea colegu' mai sus, te poti programa si in alte judete, chiar daca esti din cluj, din ce am mai auzit merge si asa.

#8
alexandersch

alexandersch

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 883
  • Înscris: 19.09.2020
1. Nu am primit nici un link
2. Mi s-a anulat programarea cu 30 de minute de intrarea in callul la care nu aveam link de zoom

Am sunat la ei, 30 de minute nici un raspuns, am inchis apoi.

#9
sags

sags

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,941
  • Înscris: 24.04.2013
Pentru deschidere SPV (probabil asta doresti) scrie foarte clar ca identificarea trebuie facuta in termen de 10 zile de la inscriere altfel se anuleaza totul. Ai gresit ca ai ales o data prea indepartata, dar si in aplicatia respectiva e o eroare daca te-a lasat sa te programezi asa tarziu. Acum cum am zis si eu si au zis si altii: o iei de la cap cu programare unde gasesti sa fie in termen. Nu e musai a fie in Cluj, poate fi oriunde in tara.

#10
strongsss

strongsss

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,236
  • Înscris: 27.10.2007
uita de Teleorman.
Mehedinti, Calarasi sau, daca stii maghiara Covasna. economie zero, programari linistite...

#11
alexandersch

alexandersch

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 883
  • Înscris: 19.09.2020
Dar cum vine asta ? Eu daca stau in cluj cum ma programez pe alta localitate ?

#12
wertyck

wertyck

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,523
  • Înscris: 13.03.2005
Vine in ajutorul tau!
Alegi o alta localitate care nu are programari online asa de multe ca in Cluj, si deci iti rezolvi problema mai repede.
ANAF e unul singur, doar ca are mai multe "sucursale".

Edited by wertyck, 09 March 2022 - 02:02.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate