Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 

PRO X a devenit PRO Arena, iar PRO 2 a devenit Acasă din data de 4 aprilie 2022.

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
161 replies to this topic

#145
novo_

novo_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,241
  • Înscris: 30.03.2019
Nu am intrebat, nu ne pasa, nu mai fa spam.

#146
SharonCollins

SharonCollins

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,145
  • Înscris: 07.04.2017
Ah, era duminica parca, “ Chef de chef” pe la 17- 18?! Dupa ce au vazut ca invitatii manelisti fac audienta la Teo, ca la ea au aparut prima data.  Dupa 20 de ani de astfel de “ valori” cred si  eu ca unii vor sa cante la filarmonica!:(

#147
K-Bobby

K-Bobby

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,684
  • Înscris: 28.02.2010
Pro arena scoate emisiunea "Ora exacta in sport" din grila.

https://www.gsp.ro/g...pro-685833.html

Edited by K-Bobby, 21 January 2023 - 00:15.


#148
AleXXander00

AleXXander00

    XX

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,427
  • Înscris: 21.02.2009
Unele zvonuri spun ca ar vrea sa vanda canalul, de aici curatenia asta. Personal nu cred. De fapt nu inteleg de ce ar da cineva bani pe asa ceva, ca nici brandul nu e cine stie ce.

Banuiesc ca se vor duce (mai) departe de sport si vor ramane cu filmele si serialele lor vechi. A da, plus emisiunile de pe History de acum 7 ani. Halal premium.

#149
WaxValentin89

WaxValentin89

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 187
  • Înscris: 14.08.2019
In loc sa tureze motoarele și sa aducă emisiuni noi atât in grila de la PRO ARENA cât și in cea de la Acasa ei fac exact pe dos…

#150
_Gaby_

_Gaby_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,027
  • Înscris: 15.11.2021
Ei nici nu mai au interesul de a investi în sport. Dacă chiar voiau să facă ceva în direcția sportului, nu modificau licența din sportivă în generalistă pentru bărbați. Sincer, eu chiar mă miram cum de a rezistat atât emisiunea asta, știind că ei investesc doar în PRO TV, și cu ce le mai rămâne mai dau câte un ochi la ACASĂ, în rest nimic, față de Antene, de aici și faptul că în top 10, Antenele au 4 canale, iar PRO îl au doar pe PRO TV.

#151
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,419
  • Înscris: 02.09.2016

View PostK-Bobby, on 21 ianuarie 2023 - 00:14, said:

Pro arena scoate emisiunea "Ora exacta in sport" din grila.

https://www.gsp.ro/g...pro-685833.html
Cei de la Pro Arena  reusesc o treaba foarte buna in privinta transmisiunilor de handbal din campionatul intern, Liga Nationala de Handbal: Liga Florilor MOL si Liga Zimbrilor!
Echipele de club traverseaza o perioada remarcabila in privinta meciurilor jucate in ligile, cupele de handbal la nivel european!
A crescut foarte mult nivelul in campionatul national de handbal feminin iar aici este loc pt. mai multe partide transmise in direct.La sfarsitul acestei luni, etp.XIV  se joaca meciul direct CSM - Rapid, maine joaca Bistrita cu Cisnadie, saptamana viitoare: Baia Mare - Rm. Valcea, Slatina - Buzau etc.In Cupa, 23.02.2022, un nou meci direct intre  CSM - Rapid.
In privinta ,,Ora exacta in sport,, de vreme buna devenise: chinul in direct! timp de 60 min. (toata stima pt. cei ce lucrau la emisie, imagine si toate alea) de vreme buna mironica trebuia trimis la plimbare! iar aducerea stimabilei ioana a amplificat dezastrul si nivelul ,,orei,,

#152
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,491
  • Înscris: 30.07.2018
nu văd o tragedie în faptul că Pro TV renunță la o parte din redacția sport redacția sport la Pro TV în afara jurnalelor care rulau 15 20 de minute și pe Pro Arena ce nu intra la știri pe Pro TV și știrile pe site mare chestii nu făcea ca producție și conținut propriu Oricum problemă rămâne doar în ceea ce reprezintă comentatorii Dar și asta Se poate rezolva mulți fac banii frumoși din colaborări externe

iar Emisiunea Asta ora exactă în Sport special și tot ce au mai avut Ei numai livra de mult pentru că nu mai avea conținut și fără conținut mesteci două subiecte și cam atât

#153
toto_riina

toto_riina

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,560
  • Înscris: 20.08.2014
Fara Jiji viata e pustiu!Posted Image

#154
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,262
  • Înscris: 02.06.2020
În locul emisiunii “Ora exactă în sport”, din 6 Februarie vor fi serialele “Familia Bundy” și “Seinfeld”, dar și “Marea Țăcăneală”.

#155
BogdanI33

BogdanI33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,553
  • Înscris: 03.01.2019
Super!
Reluare la reluare.

#156
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,720
  • Înscris: 06.11.2018
Programul Pro Arena din 6 februrie https://program-tv.n...RENA/06.02.2023

#157
silcar

silcar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,095
  • Înscris: 21.05.2019

View PostBogdanI33, on 26 ianuarie 2023 - 22:49, said:

Super!
Reluare la reluare.
perfect. Sa le mute seara după 5. Sa bage și MASH. Și e perfect. Eu doar ptr astea mă uit la pro arena. In rest nu mă interesează mai nimic.

#158
vladul_care_este

vladul_care_este

    TV / Radio & Satelit Maniac

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,879
  • Înscris: 27.01.2009
Te face sa te intrebi ce rost a avut toata agitatia asta cu rebranding-ul din moment ce Acasa 2.0 are 90% aceeasi grila cu fostul Pro2 iar Pro Arena difuzeaza in mare aceleasi reluari pe care le difuza si Sport.ro.

#159
COS_TUG

COS_TUG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,350
  • Înscris: 29.05.2017
Eu mai degraba ma intreb ce rost mai are faptul ca recent înnoiseră studioul si celelalte elemente de decor, iar acum au anulat emisiunea...

#160
NFS01

NFS01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,384
  • Înscris: 16.03.2011

View Postvladul_care_este, on 08 februarie 2023 - 23:15, said:

Te face sa te intrebi ce rost a avut toata agitatia asta cu rebranding-ul din moment ce Acasa 2.0 are 90% aceeasi grila cu fostul Pro2 iar Pro Arena difuzeaza in mare aceleasi reluari pe care le difuza si Sport.ro.
Incasarea unor bani,au costat aceste relansari

#161
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,939
  • Înscris: 18.09.2008

View PostNFS01, on 16 februarie 2023 - 10:37, said:

Incasarea unor bani,au costat aceste relansari

Pro TV nu mai este ce-a fost acum 10-15 ani, e doar o umbră. Se fac tăieri de costuri la sânge, nu mai este acea exuberanța care a caracterizat Pro TV. Eu sper să-l schimbe pe lituanian. Să nu mai reușești să scoți 3 milioane minim cu RAT în audiții, este jenant. Eu nici nu mă mai uit la emisiune, pentru că s-a pierdut spirutul. Sunt în general, doar momente bune, nu se respectă formatul de afară.

Cât despre zona de sport, cât de scumpă să fie Ora Exactă în Sport, ca să o scoți? Bine că rămân alte emisiuni, mai scumpe, care probabil că nu își scot costurile la fel de bine.

#162
AleXXander00

AleXXander00

    XX

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,427
  • Înscris: 21.02.2009
Am observat si eu ca nu se respecta formatul din afara de ceva sezoane incoace. Poate au vrut sa il faca ceva mai serios. In schimb, aia de la Antena 1 faceau fix invers, exagerand cu panarama la X-Factor, care de altfel, era un format mai bun decat Vocea, cel putin in afara.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate