Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

PRO X a devenit PRO Arena, iar PRO 2 a devenit Acasă din data de 4 aprilie 2022.

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
161 replies to this topic

#1
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,721
  • Înscris: 06.11.2018
Pe PRO TV rulează un spot în care se anunță că PRO X devine PRO Arena
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/7b3e-EzP8Sk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Iar PRO 2 devine acasă.

Attached File  FSTkJom.jpg   132.04K   92 downloadsAttached File  uHBTSwQ.jpg   134.15K   110 downloads
Sursa: userul SynOfficial.

#2
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,939
  • Înscris: 18.09.2008
Realizează și că re-branding-ul a fost o prostie? Nu numele e problema, content-ul.

Uite, acasă ar trebui să facă o telenovelă românească, ca pe vremuri, ar avea un rating de s-ar cutremura Buftea. Altfel, putea rămâne Pro 2.

BTW, bănuiesc că și Pro Gold, devine Acasă Gold.

#3
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,721
  • Înscris: 06.11.2018
PRO GOLD probabil o sa ramana la fel.

#4
STARTREK1

STARTREK1

    căutător pe gugăl

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,146
  • Înscris: 27.06.2007

View Postmiki07, on 07 martie 2022 - 08:38, said:

Uite, acasă ar trebui să facă o telenovelă românească, ca pe vremuri, ar avea un rating de s-ar cutremura Buftea. Altfel, putea rămâne Pro 2.
putin probabil
telespectatori nu mai sunt ce-i de acu 10~15 ani, s-au schimbat multe de cand cu "social media"
apropo, de ce nu au mai facut propiile telelnovele daca aveau succesu asigurat?
chiar daca sunt la putere si au rating bun serialele turcesti, asta nu inseamna ca mai e si acelasi nr. de telespectatori ce era in ani 2000~2010

#5
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Uitati si spotul cu PRO 2 devine ACASĂ, eram între dormit și trezire când a fost spotul prima oară, bine că am la televizor funcția de pauză să pot face poze.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/mP1s1Sz0oKE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#6
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,939
  • Înscris: 18.09.2008

View PostSTARTREK1, on 07 martie 2022 - 08:51, said:

putin probabil
telespectatori nu mai sunt ce-i de acu 10~15 ani, s-au schimbat multe de cand cu "social media"
apropo, de ce nu au mai facut propiile telelnovele daca aveau succesu asigurat?
chiar daca sunt la putere si au rating bun serialele turcesti, asta nu inseamna ca mai e si acelasi nr. de telespectatori ce era in ani 2000~2010

Nu mai fac, pentru că au vândut studio-urile Buftea și Ruxandra Ion a plecat la Antena 1.

#7
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,392
  • Înscris: 04.08.2010
PRO Arena? Posted Image Bună gluma. Dacă PRO 2 redevine Acasă TV, de ce nu au redenumit PRO X-ul "PRO 2" sau "PRO TV 2"?

Edited by Cipry7, 07 March 2022 - 09:17.


#8
stoshiba

stoshiba

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,815
  • Înscris: 22.02.2014
Sunt niste mizerii de canale, mai bine ar disparea.Toate televiziunile traiesc din suplimente alimentare.

#9
denisbirda1

denisbirda1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 07.03.2022
numele de PRO Arena se potriveste bine

#10
modoran

modoran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,310
  • Înscris: 08.02.2011
Daca au profit si-au atins scopul pentru care au fost create. Continutul difuzat este irelevant, nu asta e scopul unei televiziuni.

#11
WaxValentin89

WaxValentin89

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 187
  • Înscris: 14.08.2019
Poate o sa vii se pară ciudat, dar de cam o săptămână tot îmi imaginez că "PRO2 redevine Acasă TV" și uite că visul devine realitate 😂

#12
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,939
  • Înscris: 18.09.2008

View PostWaxValentin89, on 07 martie 2022 - 10:26, said:

Poate o sa vii se pară ciudat, dar de cam o săptămână tot îmi imaginez că "PRO2 redevine Acasă TV" și uite că visul devine realitate ��

Te uiti des pe Pro 2?

View Postmodoran, on 07 martie 2022 - 10:13, said:

Daca au profit si-au atins scopul pentru care au fost create. Continutul difuzat este irelevant, nu asta e scopul unei televiziuni.

Da, cumva ai dreptate. Uite, eu cred ca National TV, de exemplu, e pe profit. Nu mare, dar e pe profit.

#13
WaxValentin89

WaxValentin89

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 187
  • Înscris: 14.08.2019

View Postmiki07, on 07 martie 2022 - 10:28, said:



Te uiti des pe Pro 2?

Mă uitam acum ceva ani când aveau grila de programe mai buna. Și anul trecut m-am uitat cat a fost Inima de rrom, respectiv Regina pe post.

#14
Julian9000

Julian9000

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 190
  • Înscris: 15.01.2020
Eu unul ma astept ca Pro Arena sa redifuzeze reality show-urile vechi gen Razboinicii Luminii, Wipeout, Pariu cu frica etc daca tot zic in promo "Mai mult reality"

#15
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006
https://www.paginade...-pro-2-20628226

#16
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Stirea este trimisa de mine la Pagina de media, pacat ca Petrişor nu mi-a dat nici măcar un mulţumesc în privat la e-mailul trimis azi de dimineaţă.

#17
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Cine se uita la asa ceva ? Din partea mea pot sa le inchida.

#18
SharonCollins

SharonCollins

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,145
  • Înscris: 07.04.2017

Cipry7 said:

1646637432[/url]' post='28872118']
PRO Arena? Posted Image Bună gluma. Dacă PRO 2 redevine Acasă TV, de ce nu au redenumit PRO X-ul "PRO 2" sau "PRO TV 2"?
De ce ?! Ca sa  fie  si mai  confuz  totul?  Si asa au pe Pro2 , canal de telenovele reluare la Survivor!  A fost o prostie schimbarea de acum 5 ani, tot fanii fideli se uita si asa , nu pt numele posturilor!   A trecut succesul de la început , se uita multa lume , era ceva nou, aveau emisiuni proprii, plus seriale . Au lasat deoparte productiile sud americane, de cativa ani au multe turcesti, indiene, mai putin altceva.  Lumea s- a saturat si de astea ca sunt si la alte trusturi.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate