Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 

Tigai si oale de la Pepco

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,197
  • Înscris: 08.12.2006

 pufarin, on 02 martie 2022 - 18:02, said:

Astea cu strat antiaderent numai cu mana se spala si detergent lichid, altfel se duce protectia "minune".
Am un wok de vreo 3 ani , cu protectie ceramica, e muncit rau saracul, e spalat doar la masina de spalat vase. Nu are nici urma de zgarietura sau deteriorare…bine, nu i ma facut analiza micorcopica dar …arata ca in prima zi cea suprafata acoperita…s a afumat un pic pe partea exterioara, dar nu e pnica. O sa ii fac o poza .

Edited by cuculea, 02 March 2022 - 18:13.


#38
bbseptik2017

bbseptik2017

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 457
  • Înscris: 23.08.2017
Eu am foarte multe tigai si oale de la Schmitter. Sunt perfecte! Nu se lipeste nimic in ele si le am deja de vreo 3 ani. Mai am o tigaie faina de la NAVA, tot de vreo 3 ani, stratul interior este la fel ca la inceput si a fost utilizata la greu, dar nici marca VonShef nu se lasa mai prejos! Am si o tigaie grill de asta, cu 4 compartimente si e dementiala!

#39
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,197
  • Înscris: 08.12.2006
Si gata si omleta si ouale ochi de dimineta , in tigaia de 22...pare a fi ok, nu s a lipit nimic, nu s a afumat. Daca ma tine 1 an fara probleme, ma declar total multumit, la 25 de ron tigaia.

Stratul ala de , cica ceramica...pare destul de bine dat pe suprafata tablei, intr un colt am incercat sa il desprind de tabla , cu o furculita...e bine prins, nu pare chiar firav facut.

cel mai mult imi place ca sunt usurele, fata de un tefal pe care il am dar cu o diagonala mult mai mare, astea mi se par fulgi

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate