Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...
 Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 

achizitie telefon abonat vodafone

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
vallywally

vallywally

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 14.06.2004
va salut si intreb;
o cunostiinta , client vodafone a achizitionat un telefon in rate (are abonament de 5 euro) de la un magazin vodafone. In urma acestui gest a primit o factura
care contine pretul aparatului si nimic altceva
1a . Nu ar fi trebuit sa primeasca si un alt act ? (contract pe romaneste si termenii acestuia ) 1b.  sau reformulat; era obligatia cumparatorului sa il solicite ?
2. In lipsa acestuia eu pot achita factura ?

PS Intreb pentru ca nu stiu si va multumesc .

#2
Pololica

Pololica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,806
  • Înscris: 04.01.2015
  • Nu stiu cum e la Vodafone, dar la Orange e un agajament de plata in rate. Eu asa am (factura +Angajamentul de plata in rate). Poate il gaseste pe mail sau in contul MyVodafone (de verificat daca exista o rubrica cu acte/documente electronice)
  • Factura o poate achita oricine. Nu esti conditionat de un act pentru plata facturii (in rate sau totul o data).


#3
rim80

rim80

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,172
  • Înscris: 06.04.2020

View Postvallywally, on 28 februarie 2022 - 13:08, said:

va salut si intreb;
o cunostiinta , client vodafone a achizitionat un telefon in rate (are abonament de 5 euro) de la un magazin vodafone. In urma acestui gest a primit o factura
care contine pretul aparatului si nimic altceva
1a . Nu ar fi trebuit sa primeasca si un alt act ? (contract pe romaneste si termenii acestuia ) 1b.  sau reformulat; era obligatia cumparatorului sa il solicite ?
2. In lipsa acestuia eu pot achita factura ?

PS Intreb pentru ca nu stiu si va multumesc .
Nu cumva raspunsul la intrebarea adresata se gaseste in attachment-ul de la e-mailul respectiv? Poate nu l-a deschis.

#4
vallywally

vallywally

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 14.06.2004
In mod sigur persoana are un cont de email, dar nu se pricepe la internet (e mai in virsta )
    Am sa verific.
    Multumesc

#5
shymano

shymano

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,875
  • Înscris: 27.04.2010
Fa-i cont in My Vodafone, poate ti-e mai simplu cu plata si cu gasirea de alte detalii.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate