Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Card endered cultural..

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Pieptoasa

Pieptoasa

    38G

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,468
  • Înscris: 31.07.2011
Buna,
Apelez la voi pt a ma ajuta cu ceva informatii vizavi de noua modalitate de a utiliza sumele benefit.
In trecut angajatorul iti livra suma in contul benefit si iti alegeai in baza preferintelor ce doreai - eu am ales voucher de cultura intrucat nu plateam nici taxe aditionale.

Mai nou au introdus cardul asta cultural ce trebuie alimentat din suma benefit? Cum?
Imi aleg un card-cadou de pe benefit de la mag care imi convine (in categoria cultura) si imi cere datele cardului cultural - dar acesta trebuie sa aiba si sumele pe el - cum le transfer din contul benefit? Asta daca am inteles eu bine.
Se platesc si alte taxe pt cultura mai nou?

Multumesc pt orice info

#2
A10

A10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,057
  • Înscris: 19.12.2012
PAi daca intri pe pagina oficiala a "endered" ca asa l-ai scris, acolo spune ca la bebelusi ce tre sa faci

#3
collina1976

collina1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,514
  • Înscris: 03.10.2013
cred ca ai banii in platforma benefit
https://app.benefits...e=account/login

https://benefitsyste...marketing/home/

si de aici trebuie transferati pe card
vezi ca acum benefit are si aplicatie in google play

Edited by collina1976, 27 February 2022 - 08:50.


#4
Pieptoasa

Pieptoasa

    38G

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,468
  • Înscris: 31.07.2011

Quote

PAi daca intri pe pagina oficiala a "endered" ca asa l-ai scris, acolo spune ca la bebelusi ce tre sa faci
partea de transfer din contul benefit pe cardul cultural n-am inteles-o.. bebelusule.

@collina1976 - da.. transferul nu l-am inteles (ca in benefit am banii). Se platesc si ceva taxe aditionale (mai nou) ?

#5
Pieptoasa

Pieptoasa

    38G

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,468
  • Înscris: 31.07.2011
deci m-am convins ce stiti.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate